Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le 7 hónapos...

Hogy szoktassam le 7 hónapos babámat az állandó kézbenlétről? Ha leteszem a babaágyba 5-10 percig elvan aztán órdít, nyújta a kezét hogy kiakar jönni. És ugyan ezt csinálja bárhová is teszem.

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak, bár még csak 3 hónapos, volt ilyen időszaka. Én kitettem a nagyágyra, mellé feküdtem és úgy játszottunk. Nem igazán szeretett vízszintesben lenni, így megemeltem a matracot a fejénél, illetve pihenő széket használunk. Fokozatosan elmaradtam mellőle, most már akár 1 órát is eljátszik egyedül, persze cserélem körülötte a játékokat.
2010. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is cserélgesd a játékait. Adj neki műanyag dobozt, habverőt, mutasd neki hogy doboljon. Vagy kemény-könyvet. Minél egyszerűbb, annál jobban lefoglalja magát. :)
2010. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is hét hónapos, egy hete csinálja ezt, amióta fel tud állni. Az első 3-4 nap őrjítő volt, de azóta javult a helyzet. Pedig előtte ő is eljátszott szépen egyedül, amíg én főztem pl. :(

Én egyszerűen nem veszem fel minden alkalommal. Odébbmegyek és csalogatom valamivel, vagy mutatok neki valami érdekeset. Persze nem mindig jön be a dolog.

2010. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányom akkor akart sokat kézben lenni amikor jött a foga. Sokszor azt hittem hiszti... :o(

Most 11hónapos,ha megindulnak a fogak, akkor ugyanez a szitu, egyébként ha nincs semmi gondja, szépen eljátszik. Akkor is szokott gond lenni ha a mama sokat van itt, állandóan mellette csücsül,cipeli és mutogat neki mindent, én viszont nem tudom ezt csinálni vele reggeltől estig, van házimunka is... Én is cserélgetem a játékait kétnaponta, viszem magammal a konyhába,fürdőbe, szokott segíteni, igaz Ő már megy és ezerrel mászik. Utánam!!

2010. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!