Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek éjjel szopizott a...

Akinek éjjel szopizott a babája ( már csak megszokásból), mikor szokott le róla magától? Vagy muszáj őket leszoktatni róla, panel lakásba nem hagyhattom, hogy éjjel üvöltsön.

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam is szopik még éjjel, 1 éves lesz jövőhéten. Ismerősömnek 4 gyerkőce van. Mind a 4 14-15 hós korától átaludta az éjszakát, minden leszoktatás nélkül.
2010. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Szia! a kislányom most 17 hónapos, kb. 1 hónapja nem ébred éjjel szopizni, mosmár 5-6 óráig alszik. Nem tettem érte semmit, bár a sírni hagyáshoz nem is lett volna szívem, meg meg se próbáltam volna, ui. nálunk van 3 nagy tesó, akik reggel iskolába mennek... a cumisüveget nem ismeri, így az itatás se jött volna be. Szerintem, ha téged nem zavar, akkor nem kell leszoktatni...
2010. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a gyors válaszokat, akkor van remény hogy, leszokik magától hamar. Ő most 11 hónapos
2010. febr. 2. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is 11 hónapos, 3 nap alatt szoktattam le az éjszakai cicizésről, első nap még kétszer ébredt, másnap már csak egyszer harmadnap pedig átaludta az éjszakát. Az aludj jól gyermekem módszerrel annyi különbséggel, hogy én nem bírtam ki és kivettem ha sírt, megnyugtattam és úgy vissza. A környezetembe nagyon sok gyerek van aki még a mai napig nem alussza át az éjszakát,egyik ismerősöméknél pl 9 éves a gyerek, de még mai napig felkel éjszaka.
2010. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kínáld meg cumisüvegből vízzel.

Próbáld ki!

2 gyereket sokáig szoptató anyuka

2010. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lányomat le kellett szoktatni róla.14 hónapos volt,amikor elhagytuk a szopit.Már addígra hónapok óta minden éjjel 6-8x ébredt.....

Üvegböl vizet kapott amitöl persze sírt.....

1 hét alatt megszokta,hogy nincsen szopi,csak vissza kell aludni.....Igaz ébredt,de egyre kevesebbszer.Mára 2 éves,és "csak" 1x ébred pisilni. :)

2010. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van baba, aki leszokik, van aki nem. Én 14 hósan választottam el, mert jött a kistesó.

Amúgy panelban is megvan a módja:pl szólsz a szomszédoknak, hogy beteeg a gyerek, pár nap lehet sírni fog éjjel, és ennyi. 4 nap alatt elfelejti, hogy volt valaha cici.

2010. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
bocs az offért, de olyan borzasztó volt az utolsótól azt olvasni, hogy elfelejti, hogy volt valaha cici. ...
2010. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!