Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkire mosolyog nem fura?

Mindenkire mosolyog nem fura?

Figyelt kérdés

5 hónapos kislányom mindenkire mosolyog,még akit egyszer lát arra is!imádom hogy mindig jókedvű!de őszintén kicsit zavar hogy az idegenekkel is ilyen közvetlen...későbbiekre is gondolok...

Személyisége ilyen?nagyon szeretve van,és a legtöbbet velem játszik,ritkán egyedül!apa sokat dolgozik,Szüleim másik varosban vannak!születése ota csak velem van😊 mert még segitseget se kértem annyira élvezem!😊


2014. dec. 20. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ez majd valtozik.

[link]

2014. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Az én fiam is ilyen volt már 4-5 hetesen is, most 13 hónapos szeparációs szorongás eddig nem volt nála, viszont mostmár dacoskodik velem rendesen, viszont még mindig barátkozik mindenkivel. Plázába , orvosnál, utcán mindenhol felhívja magára a figyelmet, vigyorog és kacsingat vad idegenekre. Én imádom hogy ilyen barátkozós. Még sose sírt senki miatt se, inkább akkor törik el a mécses ha elmennek a vendégek.
2014. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nálunk 6 hónapos kora körül változott, akkortól csak az ismerősökhöz közvetlen.
2014. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
a szeparacional majd meg fog valtozni akkor csak anya lesz az egyetlen ami jo lesz :) addig elvezd a helyzetet.
2014. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 😊
2014. dec. 20. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt, még a cukros bácsival is elment volna... :/ :) Azóta is könnyen barátkozó, közvetlen emberke, teljesen más típus, mint a húga.
2014. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a babám. Most 8 hónapos és most kezdi szelektálni az embereket. Van aki szimpi neki és vigyorog rá, bohóckodik, de van olyan ember, aki ha közelít hozzá attól sírva fakad. Én is aggódtam, kisebb korában, hogy nem-e lesz ez baj, de megváltozott.
2014. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!