Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tenntek a helyembe?

Ti mit tenntek a helyembe?

Figyelt kérdés
Anyósom mindig eteti 9 hónapos kislányomat.van amikor ő vigyáz rá és mikor megyek mindig sorolja miket adott neki.múltkor pl kenőmájas kenyeret virslit,pillecukrot,dörmi macit.az előbb pl.tojásos tésztát akart adni,persze nem engedtem.már nem tudom mit csináljak már ezerszer beszéltem vele de egyik fülén be másikon ki.van még valaki ilyen helyzetben?tudnátok tanácsokat adni?nem tudom már mit tegyek.

2014. dec. 20. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az anyám csinálta ezt. Borzasztó volt. Megmondtam neki, ha nem úgy eteti a gyereket,ahogy én meghagyom soha többet nem vigyázhat rá. Utána még sunyiban próbálkozott, de szerencsére kiderült, úgyhogy másra bíztam a gyereket pár hétre. Onnantól kezdve "megjavult".
2014. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
én tuti nem hagynám rá a gyereket a felügyeletem nélkül
2014. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Na azóta már megette tésztával is.azt mondta meg kell nézni bírja e.ha nem lesz semmi baja nyugodtan adhatom neki.megint hiába jártattam a suámat.
2014. dec. 20. 13:22
 4/21 A kérdező kommentje:
Bocsi számat.
2014. dec. 20. 13:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod valaki másra bízni hátha leesik neki mi van ?!
2014. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Ne passzold le,hanem neveld úgy,ahogy te szeretnéd.
2014. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem passzolom le,de a nagyszülők is igénylik unokájuk társaságát.az ilyet tudom utálni ha egy órára rá haggya az ember a gyereket rögtön rá vágja valaki hogy lepasszolja.nem tudom aki ilyet mond másnak az soha nem haggya másnál a gyerekét?!
2014. dec. 20. 14:12
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Ha a gyerekem egészsége a tét, akkor igen, nem bízom másra. Biztos én vagyok az ufó :)
2014. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Biztos h nem hagynám rá. Minek hagyod ott?? Maradj te is ott arra az egy órára azt kész. És nem, nem hagyom másra mert tudom h anyósom is ezt csinálná de még anyukám is így csak az én jelenlétembe lehetnek az unokával. Fontosabb nekem h egészségesen egyen, semmi olyat ne egyen ami nem való neki, mint h kicsit egyedül legyek.
2014. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem hagynám rá! Én is ettől félek, úgyhogy eddig, ha mentünk valahová és náluk voltunk inkább vittem magunkkal, mindig kitalálok valamit csak ott ne hagyjam. A múltkor az 5 hónapos lányomat, akivel még csak a hozzátáplálás elején jártunk megetette csokival. Pedig ott voltam, csak felszaladtam a fürdőszobába, a sógoromnál volt, mire lementem már nála volt és saját elmondása szerint csak 3 pici darabot adott neki, de akkor is. Egy 5 hónapos babának csoki??? Meg a nevelési elvük, hogy hagyjam sírni, nem kell mindig felvenni. Köszönöm, nem! Egy percig nem lennék nyugodt, ha velük hagynám egyedül. Náluk lehet, de csak, ha én is ott vagyok. Amúgy ha nem tudom vinni magammal, vagy csak ki akarok szabadulni 1-2 órára, akkor anyukámra bízom. Benne 100%-ig megbízom.
2014. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!