Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tenntek a helyembe?

Ti mit tenntek a helyembe?

Figyelt kérdés
Anyósom mindig eteti 9 hónapos kislányomat.van amikor ő vigyáz rá és mikor megyek mindig sorolja miket adott neki.múltkor pl kenőmájas kenyeret virslit,pillecukrot,dörmi macit.az előbb pl.tojásos tésztát akart adni,persze nem engedtem.már nem tudom mit csináljak már ezerszer beszéltem vele de egyik fülén be másikon ki.van még valaki ilyen helyzetben?tudnátok tanácsokat adni?nem tudom már mit tegyek.

2014. dec. 20. 12:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek, hogy egy 9 hónapost nem kell feltétlenül másra hagyni. Vigyétek magatokkal!
2014. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Van amikor ők kiérik vigyük már át egyébként legtöbbször én is ott vagyok és hiába tiltakozok hogy ne,előttem nyomja a szájába.volt már belőle veszek.1 hónapig kb nem is voltunk ők jöttek.nem vagyok veszekedős ezért próbálom normálisan megbeszélni velük de az nem használ.meg gondolom az is a baj hogy párom se mellettem áll mivel hogy ő is evett ilyeneket babaként mégsincs baja
2014. dec. 20. 15:25
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi de akkor nagyon tutyi mutyi lehetsz. Mi az h ott vagy és a szájába nyomja?? Kivenném a kanalat a kezéből és eljönnék. Ha a gyerekem egészségét úgy védem akkor jöjjenek ők ennyi. Tojás egy 9 hónaposnak??!!! Inkább veszekszek de nem engedem h olyat egyen ami nem neki való. Jobb lenne ha a pároddal is elbeszélgetnél. Kicsit jobban is érdekelhetné h a gyereke mit eszik. Majd mikor allergiás lesz azeg biztos nem fog tetszeni neki.
2014. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem tudom elképzelni h tudod így ott hagyni??!!
2014. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Á mind1 ilyen kérdést úgy látszik felesleges feltenni,nem tudják idegen emberek a részleteket mit miért teszek mondjuk én.itt Úgyis csak oltani tudnak
2014. dec. 20. 16:08
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Akkor miért tetted fel? Ahogy olvastam,mindenki ugyanazt válaszolta,akikhez én is csatlakozom! Ha nem tetszenek a válaszok,akkor ne kérdezz itt!
2014. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ott vagy és a gyerek szájába nyomja? Ne haragudj de te is elég életképtelen lehetsz, fogod és elviszed onnan, vagy kiveszed anyósod kezéből a kaját. Ne magad sajnáltasd, hogy téged nem ért meg senki, mert kaptál normális válaszokat, nyilván kell, hogy a nagyszülő is az unokával legyen, de ha nem tartja be a játékszabályokat, akkor nem viszem oda, ennyi, ha muszáj inkább hívok babysittert.
2014. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Ja h azt vártad h majd azt mondjuk h hagyd ott nyugodtan nem lesz baja a tojásos tésztától meg a pille cukortól. Hát akkor engedd had tömje, úgysincs most baja csak majd felnőtt korába semmit sem tud majd rendesen megemészteni. Persze h nem tudjuk mit miért teszel, de ne mond h csak így lehet az unokával a nagyi ha mindent a szájába töm és ezért neked meg kell adnod magad mert hát kell nagyi annak a gyereknek. Vagy nagyi aki betartja amit a szülő kér arra ott hagyják a gyereket aki viszont nem tarja be arra senki nem hagyja ott, inkább hív mást, de úgy látszik ez csak másiknál szokás.
2014. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenki normális választ adott,na de azt hogy életkptelen lennék meg még nem tudom ki mit írt az túlzás.egyébként mikor adja neki egyből szólok nem engedem erősködik hogy de nem árt neki,de akkor se engedem meg nem is kapja.az a baj hogy régen annyira máshogy volt minden és nem értik meg az idősebbek hogy már minden máshogy van.
2014. dec. 20. 16:46
 20/21 anonim ***** válasza:

Túlélünk mindent.Nekem volt gyógyszermérgezésem is -az ügyeleten nagyon megdícsérték az anyukámat,hogy hozta magával a cukornak látszó gyógyszer tartóját a gyomormosáshoz -,volt füstmérgezésem is,amikor a kályhára dőlt a szárító.Volt sokszor mandulagyulladásom is a tilosan kapott fagyiktól,ráment atüdőmre is,a szívizmom is begyulladt tőle,kórházba kerültem.

15 kilósan mentem iskolába,ha igaz,alig akartak engedni.Ha a nagyanyám nem etet sutyiban tejföllel,kockacukorral,nem talál meg a füstös szobában,nem ad melegfagyit a rendes helyett,itt se lennék.

Túlélünk mindent,anyákat is ,nagyanyákat is,nem kell félni,csak vinni kell a sürgősségire a gyógyszer tartóját,hogy megdicsérjenek.....

2014. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!