Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell jól használni a...

Hogy kell jól használni a szélcsövet? Most vettem, de nem tudom jól csináltuk-e. Addig kell csinálni amíg nem jön a kaki?

Figyelt kérdés
Bekrémeztem és kicsit feltoltam a fenekébe, kicsit mozgattam. De semmi. Nem mertük sokáig.
2010. febr. 2. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szélcső lényege, hogy a pocakot bántó szelet segítsétek ki. Nyugodtan csinálhatod, nem tudod megsérteni vele, ha óvatos vagy, de ha kijön a szél, azt hallod, és az ingertől a kaki is ki fog jönni. De azért a popsi szebb lenne egy babának, mint a segg:)
2010. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A babám 5 hetes volt, amikor kórházba kerültünk hörghuruttal. Ott teljesen kiakasztottak ezzel, hogy azért nem alszik a gyerek, mert a szél bántja. Úgyhogy feltoltak egyet a fenekébe, és ott is hagyták egész éjszakára. Nem aludt jobban, nem tudom használt-e bármit. Szerintem egyszerűen csak nem tetszett neki a kórház. Én otthon sosem használnám.
2010. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feleslegesen dobtad ki a penzed.A torna,a poci masszirozasa többet hasznal.Es tudod,lehet kapni suspenzios szereket is.Nem ertem,hogy miert kell ilyen sz.... hasznalnod!!??
2010. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hetes volt a kislanyom, amikor szekrekedese lett. 3 napig nem volt szeklete, enni jol evett, de allandoan sirt, fajdalmasan felhuzogatta a kis labait. Elvittem a vedonohoz, adott egy szelcsovet, hogy probaljuk ki, a popsijaba teve ingerltem, 1-2 perc utan hihetetlen mennyisegu szeklet tavozott abbol a pici lanybol. Nekunk bevalt, de nem arra, ami az eredeti feladata lenne. sajnos tobbszor is kellett hasznalni.
2010. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!