Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztbe van a babám lába,...

Keresztbe van a babám lába, újszülött korban azt mondta a doki normális. Vajon még most is?

Figyelt kérdés

Ha hanyatt fekszik a babám és felhúzza a térdecskéit akkor X-be van a kis lába. Amúgy nagyon ügyes (túl ügyes is), mindent hamarabb csinál mint kéne, tehát nincs lemaradva a mozgásfejlődése, sőt. Amikor négykézlábra áll akkor is egymáson van sokszor keresztbe a kis lába. Szóval néha attól félek hogy olyan kis O lába van.

Természetesen kapja a D vitamint. Aggódjak, vagy ilyenkor még normális ez? Jövő héten tölti a 7 hónapot.



2014. dec. 21. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
az én tesóimnak is ilyen volt. nem javasolták ezt a terpeszbetétes pelust vagy hogy hívják...?
2014. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csípőszűrésen voltatok? Nálunk kétszer is kell menni. Ott mindent rendben találtak? Azóta nem kérdezted a dokit a havi státuszon?
2014. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csípőszűrésen szó szerint azt mondta a doki hogy makk egészséges a gyerkőc tessen hazavinni és örülni neki :-) A státuszon mindig megnézi a csípőjét a dokinéni vagyis megtekergeti a kis combját és nem mondott semmit hogy gond lenne. Így direktbe nem kérdeztem rá, nagyin sok kérdésem volt és itthon jutott eszembe hogy ezt elfelejtettem :-( Akkor ez ezek szerint nem normális?
2014. dec. 21. 22:01
 4/6 A kérdező kommentje:
*nagyon
2014. dec. 21. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is mindig keresztben voltak a lábai, sokszor úgy feszítette, hogy megértem szétszedni. Ortopédián mindent rendben találtak, de én nem voltam nyugodt, így elvittem Dévényeshez. Feszesek voltak az izmai, 2 hónap alatt rendbe tudta hozni.
2014. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ő is ilyen előrehaladott a mozgásfejlődésben? Ha kötött lenne akkor le lenne maradva nem? Én attól félek inkább h O lába van :-(
2014. dec. 22. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!