Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vállalnátok 3. babát a...

Ti vállalnátok 3. babát a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretnénk is, meg nem is... Remek a házasságunk, anyagilag is megvan minden, a lakást kicsit át kéne alakítani, ennyi. Jó lenne újra terhesnek lenni, babázni, bár nálunk a nagy 3 éves, a kicsi másfél. Félek is, mert tudom, önző vagyok, de néha már olyan jó végigaludni az éjszakákat, mostmár a nagymamák is bevállalják évente 1-2-szer, hogy a férjemmel el tudjunk menni valahova kettesben, ez meg ugye jó... Segítség nem nagyon van, ez is aggaszt. Meg az 50 km-re lévő munkahelyem, ahova vagy 2, vagy 3 gyerekkel majd át kell járni minden nap. Nem tudok dűlőre jutni...
2014. dec. 21. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyagiak adottak, én bizony vállalnék, ha lepontoznak, akkor is. Pláne, ha jó állásom lenne és még a férjem is szeretne babát.

Manapság olyan létbizonytalanság van, hogy akár egyet se vállalj be, hiszen holnap meghalhat a társad, holnapután meg munkanélküli lehetsz... Tényleg ez van. De nem lehet mindig erre gondolni...

2014. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Vállalnék. Ki vállaljon, ha nem a boldog családok?:)


Nekünk is 3 van.


Sok sikert!

2014. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Én bevállalnám! Ha vágysz rá, és megteheted miért ne? Ott fog örökké motoszkálni benned, hogy mi lett volna ha...Annyit tennék, hogy várnék egy kicsit, amíg a nagyobbak oviba mennek, úgy nem lennél annyira széthajszolt, és a picire is jutna kettesben időd. Nekünk kettő van, de majd mi is szeretnénk harmadikat, a nagyobb 6 éves, a kicsi most lesz 1 :)
2014. dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

Minden rendben van nálatok, mind anyagilag, mind érzelmileg, a házasságod is tökély.


Ebben nem lehet tanácsot adni, te tudod, hogy kell e baba, vagy sem :) Ha szeretnél, legyen, sok örömöt hozzá!

2014. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon megterhelő lenne legalábbis nekem, hogy még a munkahely is másik városban van, ráadásul a másik kettő is kicsi még. Kezdheted elölről az éjszakázást, fogzást, pelenkázást, dolgozni jó darabig nem tudnál visszamenni, csak ha lesz babyszittered. Én úgy vállalnék 3. babát, ha za első kettő már iskolás. Nem mindegy, hogy te is mennyire készülsz ki idegileg. Rettenetesen fárasztó 3 pici, tudom tapasztalat:) Nekem a nagy most 4 és fél éves, a középső 3 és fél éves, a legkisebb 10 hónapos. Rémálom, komolyan. Nem az anyagiak a gond, hanem az idő, magadra semmi időd se lesz, annyi se amennyi most, ha most van. Nem vagy önző, ha most úgy gondolod, hogy neked pihi kell, akkor pihenj, mindenképp!!!
2014. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gyerek egy csodálatos ajándék. Azt amit kap tőletek meg fogja hálálni. Milyen jó lesz majd ha megöregszel és lesz több unokád és 3 gyermeked melyekre szamíthatsz.

Lehet sokszor nehéz a gyerekkel, de megéri. ők a jövő.

2015. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!