Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » étolaj bevezetésnél (állítólag...

étolaj bevezetésnél (állítólag 1 deci főzelékbe egy mokkáskanállal kellene tenni) elég ha csak bébiétellel vezetem be, amiben van ricinusolaj?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne önts olajat az ételbe, hanem főzd az ételét és abban legyen olaj. Pl. a rántásban. Te sem ennél meg olyan ételt, amiben nyers olaj van.
2014. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem is értem amúgy miért írnak ilyeneket szinte minden erről szóló oldalon


de amúgy nem elég a ricinus a bébiételből?

2014. dec. 22. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ricinusolaj tartalmú bébiétellel, az ugyanis hashajtó. Nem repceolajra gondolsz? Egyébként igen, elég azt adni, de én főzéskor használtam kevés olajat és azzal készítettem az ételét. Megfelelő volt.
2014. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen :)

egyikben "repceolaj van"

másikban "növényi olaj"

2014. dec. 22. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Én étolajat soha nem raktam semmijen főzelékébe. Viszont volt amihez raktam egy nagyon kevés oliva olajat, hogy krémesebb legyen a püré, "jobban csúszik". :)

8 hós kora körül pedig már rama margarint raktam minden főzelékébe, mert attól finomabb volt és szintén krémesebb, úgy nagyon szívesen megevett mindent.

2014. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!