Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit szólnátok az ilyennek?

Ti mit szólnátok az ilyennek?

Figyelt kérdés

Előre bocsi ha nem jó helyre írom de a lányommal kapcsolatos.

Szóval- anyósék kérdezték hogy szeret e babával játszani a 14 hónapos lányom, mondtam hogy van 2 babája de nem igazán játszik vele úgyhogy az nem kell karácsonyra. Erre mit hoznak? Egy olyan babát amit lehet bilire ültetni és van cumisüvege is.

Jó oké hogy nem lenne kötelező venni nekik ajándékot meg örüljek h kap vmit. De ha egyszer nem vesszük hasznát akkor minek kerülgetjük? 2 szobás lakásban lakunk most jön a kistesó, így is alig férünk el. Még úgysem tud vele játszani.

Persze nem teszem szóvá de jobban örültem volna ha olyan dolgot vesznek aminek hasznát is vesszük mert ismerem a lányomat még vagy 1 évig nem fog vele játszani és addig csak pakolgatjuk ide oda. Ti is "megharagudnátok"? Vagy én reagálom túl?


2014. dec. 23. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék meg. Mi is szinte csak a korának nem megfelelő játékot kaptuk. Szépen megköszöntem, aztán egyszer- mikor meguntam, hogy nem férek el tőlük- belepakoltam mindent 1 jó nagy dobozba és levittem a pincébe. Ha majd eljön az ideje, akkor megkapja őket.
2014. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te reagálod túl. Tedd el, majd jó lesz később, vagy a kistesónak.
2014. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg tök jó ajándék :) mivel kislány, ezért lassan érdekelni fogja. írod, hogy jön a kistesó, tehát ő is tud majd babázni veled. nyáron gondolom ha nem is kmolyan, de azért a szobatisztaság is előkerül, így ebből a szempontból is jó ajándék.

az, hogy most nem érdekli, kicsi még a szerepjátékokhoz, de tényleg azt gondolom, hogy ha jön a tesó, másképp fogod ezt látni :)

egyébként hasznos ajándék gyanánt mire gondolsz? vagy mondtál neki konkrétumot és annak ellenére vette ezt?

2014. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten jó ajándék. Most jön a kistesó, amíg vele foglalkozol, ő is etethet, stb.

Babázni is meg kell tanulni. Játssz vele! Pelenkázhatja majd pl.

2014. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
engem csak az lep meg ebben, hogy megkerdeztek, hogy orulne e a babanak,es ti megmondtatok, hogy nem jatszik vele... Ha mar rakerdezett, akkor a nemleges valaszbol kifolyolag illett volna mast vasarolni, de hasznat veszed ne aggodj.
2014. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én már ilyenekre nem pazarlom az energiámat. Tedd el, majd jó lesz később, vagy a második gyereknek.

Mellesleg az érdeklődési körük napról-napra változik. Ma még nem örül a babának, holnap már nyaggatni fog érte, de te, mint egy szuper anya, előkapod a szekrény aljából.....

Ne fecséreld el az energiádat.....

2014. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan rossz ajándék ez a baba, lassan úgyis fog babázni.

De egyébként azért ilyen szituban, mikor mondtátok, hogy nem kell baba, azért nem a legjobb, hogy mégis azt hoztak.

Nekünk is volt hasonló szitunk 2éves volt a fiunk, mikor távolabbi rokon megkérezte, hogy vehet-e neki háromkerekű pedálos triciklit. MOndtuk, hogy nagyon aranyos, de motorozni szeret, és van motorja, ne költse ránk a pénzét mert nincs rá szükségünk. (mármint a triciklire) Persze megvette, és a fiunk sosem ült fel rá..... Tök nagy, elvittük a mamához, és ottvan. Azóta született még kis kisfiunk, egyik sem használta a triciklit, lényegében ottvan szinte totál újnak is néz ki. Ja és ez a néni 1éves korában még a hintalovat is megvette, mikor megkértük, hogy ne!! Azt kifejezetten veszélyesnek találtam. Azért néha előkerül, de leginkább a lépcső alatt legelészik. :(

2014. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hgoy amikor megkérdezték, már megvolt véve, és nem akarták kidobni. Egyébként jó ajándéknak tartom, főleg, hogy jön a kistesó. Legalább ő is tud majd etetni, pelenkázni, biliztetni, szeretgetni egy babát. Nem haragudnék meg érte, miért tenném? Az is lehet a háttérben, hogy zavarja őket, hogy nem babázik, ezért vettek egy speckóbb babát, ami talán felkelti az érdeklődését.
2014. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem ragálod túl,de ehhez valamilyen szinten hozzá kell szokni :D nálunk 4 és 2 évesek és egy csomószor kaptunk már olyan ajándékot,ami totál ellentéte volt annak amit kértünk(ők kérdezték!!) szóval ez van...tedd el, jó lesz az később!Főleg mikor itt a tesó hasznát fogjátok venni a babáknak, úgyis mindenben utánozni fog téged a lánykád(szoptatás,pelenkázás,büfiztetés stb:)

boldog karácsonyt :)

2014. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy amikor megkérdezték, már megvolt a baba.

Lehet, ha meglátja, azért valamennyit fog vele játszani.

Én is sokszor úgy gondolom, hogy a gyereket nem érdekli egy játék (mert mondjuk előtte egy héttel tettem el mert rá se nézett), morgok, ha az apja előszedi, aztán tök jól eljátszik vele.

2014. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!