Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Utaztatok már repülőn...

SOS! Utaztatok már repülőn úgy, hogy a babának nem vettetek jegyet és az öletekben kellett tartanotok végig?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2014. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
persze..de mi a kérdés?
2014. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, utaztam többször is így.
2014. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A tapasztalataitokra lennék kíváncsi, hogy eldöntsem, vegyek-e jegyet a 6 hónapos babámnak kb 10 órás útra, vagy kibírjuk, ha végig az ölemben ül.
2014. dec. 23. 20:13
 5/15 anonim ***** válasza:
huh hát 10 orat még nem repültem igy, csak 4et, azzal nem volt probléma, de 10 oras utra en vennek neki jegyet.
2014. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mekkora a kicsi?

Én 10 órát nem repültem egyben vele, így nem vettem jegyet, nem is kell egyik légitársaságnál sem tudtommal. Viszont hosszú útra szoktak adni a kicsiknek mózeskosarat, amit el tudtok magatok előtt helyezni. Ergo jegy nem kell, és kényelmes. Gondolom, ilyen hosszú útra nem fapadossal mentek, érdemes lenne felhívni a légitársaságot vagy írni nekik egy mailt.

2014. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is még csak 4 órát repültem így babával, de mivel gyerekeim még 6 hónaposan nem tudtak ülni, fel sem merült volna, hogy vegyek nekik külön jegyet.
2014. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6 hónapos a pici. Hívtam a légitársaságot és azt mondták, hogy a mózeshez, amit a gépen adnának, már túl nagy a baba. Az autós hordozót pedig nem vihetem fel a gépre, csak akkor, ha rendes jegyet veszek a babának, mert akkor rögzíthetem az üléshez. Az a baj, hogy nem tudom, hogy ülne meg az ölünkben a pici, mert egy sajtkukac. Attòl tartok, hogy nem tudna ölben aludni, vagy ha igen, nekem letörne a karom. Ti hogy oldottátok meg?
2014. dec. 23. 22:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Most akik mögöttem ültek felváltva fogták a picit.


Amúgy elül az autósülésben nyugodtan? Mert ha kis sajtkukac, akkor úgyse marad meg.

2014. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 1 és 3 évessel utaztam. Külön táskába készítettem nekik össze játékokat, könyvet, babát, csörgőt, stb. A repülőn is adtak nekik színezőt. Apával felváltva fogtuk ölbe az 1 évest, és szórakoztattuk a 3 évest. Maga a repülőút nem volt olyan hosszú, de át kellett szállni, a hosszabb út volt kb. 3,5 óra. Az 1 éves nagyon nyugtalan volt, nagyon nehezen is aludt el végül az ölemben. Nehezen viselte volna, ha külön kellett volna ülnie.

Te ismered a babádat, ha úgy gondolod, hogy az autós hordozóban jól ellenne, tudna benne aludni, és még meg is engedhetitek, hogy emiatt plusz egy jegyet vegyetek, akkor vegyél még egy jegyet. Gondolom, akkor sem teljes árú jegy kell.

2014. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!