Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 13-14 hónapos babátok?

Mit tud 13-14 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Kislànyom január 9.én lesz 14 hós. Érdekelne hogy ebben a korban mit tudnak a babàk. Írjatok minél többen. Mindenre kiváncsi vagyok. Evés, alvàs, mivel jàtszik, mit jatszik egyedül / veletek. Ad-e puszit , köszön -e ( pápá ilyesmi :) miket mond.
2014. dec. 26. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam 10-én lesz 14 hónapos.

Már stabilan jár.

Beszédkézsége: kutya- wau wau, apára aba, baba, mama, csecsa-keka, traktor-akto,kuka,pápá(integet is hozzá),lámpa-pa.

Ha kérjük,hogy hozzd ide vagy vidd elvagy add ide megcsinálja. Puszit küld,de még nem ad. Szeruszt ad, megmutatja,hol a lába, a foga, a szája, a keze. 3 napja mutatja ha van kaki a pelusban (ez a legnagyobb meglepi nekem karácsonyra), de bilire nem akar még ráülni.

Tudd guggolni,felemel így játékokat, lehajol dolgokért.

Imád labdázni.Könyveket nézegetni (már nagyon sok van neki),

Azt eszi amit mi,ritkán kap üveges ételt, de imád egyedül enni,csipegetni.

8 foga van, 11 hósanbújt ki az első.

Még kétszer alszik,11 körül kb 1 órát, aztán 4 körül 30-40 percet.Este,legkésőbb 9kor alszik.és 8kor kel reggel. Hajnalban még felébred enni, de 3 hós kora átalussza az éjszakát.

2014. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11es vagyok:

elfelejtettem,hogy napözben csőrös pohárból iszik, de már ügyesen kortyolgat pohárból is. Csak a tejet issza cumisüvegből.

2014. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a vàlaszod. :)

Lànyom 8 hónaposan elhagyta a cumisüveget , azóta csak csőrösből iszik. Most próbál egyedül inni pár napja ( mert beteg szegénykém nagyon ) hogy nyúl a csőrös pohár ért elveszi kiveszi a cumit és iszik :)

A mi ételeinek nem nagyon eszi max pàr falatot , csak baby ételt, üvegeset... :D

2014. dec. 27. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!