Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki végig csinálta az "...

Van aki végig csinálta az " Aludj jól gyermekem " módszert becsületesen módszert és bevállt? Utána jól aludt a babája?

Figyelt kérdés
Nem áll szándékomban siratni a kicsit de már tényleg sok amit éjjel művel, nekem is, apának is ! Ő a harmadik kisfiúnk, a nagyobbak 3,6 évesek jól alszanak. A picur 1 éves, mindig is rosszul aludt, most hagyja abba a szopit, éjjeli cicit kb. 1 hónapja, de azóta is voltak napok mikor kellett neki, most már lassan elapad a tejem. A lényeg, tanácstalan vagyok már, fél óránként fent van, vagy 10 percenként. Vagy hasfájás, utána fogzás ... mindig van vmi, most bújt ki a 8 foga. De kis szünet sincs, tömény éjszakázás 1 éve. A nagyobbam volt hasonló de ndm ennyire. segítsetek tanácsokkal! Viburcol, b. lánc kilőve. Nurophen semmi és gyógystert nem is akarok...
2014. dec. 28. 04:41
1 2
 11/13 Gabi86 ***** válasza:
76%
Én nem tenném,egy gyerkőc nem viccből kel fel.lehet éhes fázik foga,szeparációs szorongás(ez erre az életkorra jellemző),bármi.nálunk az együtt alvás vált be.én azt olvastam hogy nem megrendülhet a bizalom,ő hîv de anya még sem jön egy idő után persze hogy feladja és nem sîr többet,de lehet nagyobb korába nem te leszel akivel minden ügyes bajjos dolgàt megdumálja.meg ha jön a foga a gengigél baby és az osa vagy gyógyszer.1,5éves a lányom és igaz voltak átaludt éjszakák de nem ez jellemző.ha van segîtséget akkor használdiki vagy aludj egy kicsit mikor ő is alaszik.
2014. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Gabi86 ***** válasza:
Ja és az én lányom is nagyon rossz alvó.1éves kora utàn volt egy (rövid) jobb időszak.
2014. dec. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A bizalom nem fog eltünni, ha sír ugrom, de vissza adom neki a cumit, megsimizem és elköszönök, ez megy pár percenként míg elalszik. Kövezzenek meg, de egy évig rendelkezésre álltam 10 percenként akár, ahogy kelt. 3 gyermekem van, reggel kel a másik kettő, vidáman pörgősen. Elfáradtam ! Ennyi. Most szokik le a szopiról a kicsi. Persze kapott éjjel mert megnyugtatta, sokat aludtunk együtt is, de úgy sem pihenek mert ugye éberebben alszok mert ott van és rugdal, fészkelődik. Köszi a tanácsokat.
2014. dec. 29. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!