Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeretném hogy bemelegedje...

Nem szeretném hogy bemelegedjen, de ha meg elkezdtem vetkőztetni hatalmas sírás van és nem tud visszaaludni, tudtok esetleg valamit tanácsolni?

Figyelt kérdés
2 hónapos kislányom nem tud elaludni napközben a lakásban valami miatt, ezért azt szoktam csinálni, hogy jól bebugyolálom és babahordozóba kiteszem az erkélyre 3 percre ott rögtön elalszik, gyorsan behozom, de amint elkezdtem vetkőztetni, nehogy bemelegedjen, rögtön fel kel és keserves sírásba kezd és sehogy nem tudom vissza altatni. Tudok erre valamit tanácsolni nekem? Köszönöm!!
2014. dec. 29. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Mar nem "csak" minden etetes utan, orakat? Hmm haladas.
2014. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért hozod be? miért nem altatod kint? Ha jól fel van öltözve, nem fázhat meg! (Tudom, mit beszélek, van dec. 6-án született gyerekem, akit kint altattam, és semmi baja nem lett.)
2014. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne a babára adj sok ruhát, hanem kint tegyél rá több meleg takarót. Akkor nem kell vetkőztetni.

Nincs túl meleg a lakásban? Elég 21-22 fok is.

2014. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Altasd kint babakocsiban.
2014. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló! Így van! Első babás anyukaként sokszor hibáztam már, de szerencsére a doktornőnk azt mondta hogy semmi rosszat nem tettem, hiszen a kisbabám fejlettebb mint más baba ennyi idősen. :) De ha szépen tanácsoltad volna azt amit írtál akkor azt is megértettem volna, hidd el. Nem az én szegénységi bizonyítványom ez, hanem a tiéd.
2014. dec. 29. 17:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megpróbálom a takarós módszert :) De, sajnos nagyon meleg van itt benn, nem állíthatós a fűtés.
2014. dec. 29. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Esetleg kinyithatnád az erkélyajtót addig míg ki nem hűl a szoba (majd becsukni) és utána talán jobban aludna bent.

Persze,hogy melege van,mert nagyon meleg van panelban,de így jó lesz neki.

2014. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyod kint?

Vagy vidd sétálni, és aludjon közben.

3 gyerekem van, mind téli, kint aludtak séta közben a babakocsiban, vagy rám kötve.

2014. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azert, mert szetoltottak, mert kint altatja a babajat.

Bar meg mindig nem ertem, h miert, hisz a gyerek jol aludt, igaz, h most hidegebb van, mint az elozo kerdese kiirasa ota.

Kerdezo, koztes megoldas nincs? Probald resnyire nyitva hagyni az ablakot, ha annyira meleg van a panelban, nem fog athulni a lakas.

2014. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet. Séta után leteszem, és felkel. Már bundazsákot használok. Megerkezunk, csak kicipzarozom, és hagyom az eloszobaban aludni a kocsiban.
2014. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!