Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeretném hogy bemelegedje...

Nem szeretném hogy bemelegedjen, de ha meg elkezdtem vetkőztetni hatalmas sírás van és nem tud visszaaludni, tudtok esetleg valamit tanácsolni?

Figyelt kérdés
2 hónapos kislányom nem tud elaludni napközben a lakásban valami miatt, ezért azt szoktam csinálni, hogy jól bebugyolálom és babahordozóba kiteszem az erkélyre 3 percre ott rögtön elalszik, gyorsan behozom, de amint elkezdtem vetkőztetni, nehogy bemelegedjen, rögtön fel kel és keserves sírásba kezd és sehogy nem tudom vissza altatni. Tudok erre valamit tanácsolni nekem? Köszönöm!!
2014. dec. 29. 16:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :) köztes megoldás sem jó :( Próbáltam azt is, hogy teljesen kinyitom az ablakot full hideg van de érzi hogy nem kinn van. Ma pl 4 órán át próbálkoztam mindennel tényleg mindennel. Felhoztam a babakocsit abba tologattam, altattam az ágyunkban, simogattam a kiságyban minden, tényleg mindent, de komolyan a szívem szakad meg hogy a kezemben sem alszik el :( mit megadnék érte..

Amúgy az a vicc, hogy bárhol elalszik a lakásban, de 30 perc múlva felébred és sír és nem alszik vissza. Ilyenkor megpróbálok neki adni egy kis teát hátha szomjas azért kel fel de semmi... :(


Amúgy az erkélyes dologra azt mondta a doktornőnk hogy mínusz 10 fokig egészen nyugodtan kinn lehet. De olyan kommenteket kaptam a rossz anyától elkezdve a " Te nem keveset hanem egyáltalán nem foglalkozol a babáddal" kommentig hogy lelkiismeret furdalásom van ha kiteszem akárcsak egy 5 percre is. Holott bármit megadnék hogy egész nap csak velem legyen, akár rajtam aludjon..

2014. dec. 30. 13:26
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem egészen világos. Jól értem, hogy kint alszik, a lakás túlfűtött, ott nem alszik, és Te nem teszed ki, mert néhány válaszoló ezt rosszallja?
2014. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!