Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig mostátok naponta a...

Meddig mostátok naponta a gyereketek haját?

Figyelt kérdés

A gyerekorvosunk kislányunk születése után azt mondta, hogy minden nap meg kell mosni a buksiját is, hogy ne legyen koszmós. Nem is lett eddig ilyen. Most 1 éves, már elég nagy haja van, meddig mossam még naponta? Ti hogy csináltátok?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 20. 09:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan, de max. 3 hós koráig. Akörül váltottunk a 2 naponta mosásra, most meg hetente 2-szer mosom 2 és 5 évesemnek.
2014. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kb.2 hónapos koráig
2014. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kb egy eves koraig. Nem sok haja volt :-)
2014. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi is egy éves koráig, mert alig volt haja. :)
2014. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mennyire furi, nekem meg pont azt mondta a gyerekorvos, hogy ne mossuk minden nap, hogy ne legyen koszmós. Vicces, hogy mekkora különbségek vannak minden doki és minden védőnő között.

Az én kislányom most 5 hónapos 2-3 naponta mossuk és még eddig nem koszmos.

2014. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
amikor nem mossatok azt ugy ertitek tiszta vizzel se? tehat szarazon hagyjatok a buksit? az enyem koszmos es minden nap mosom de csak tiszta vizzel (furdetokremes)
2014. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen,én akkor szárazon hagytam.De a lányomnak születése óta volt haja.
2014. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Minden nap mostam babe koszmo elleni samponnal! Sima vizzel nem oblitettem neki, marmint ugy nem mostam hajat h csak vizeztem mindig sampont is hasznaltunk. Nagyon aprocska volt h kijott a kutacsanal, de csak azert mert ugye ott az ember nem dorzsoli annyira.

Amugy nekem is azt mondtak h mossuk minden nsp akkor nem lesz olyan koszmos. Anyum is meselte h o is minden nsp megmosta a hajunkat. Soha nem voktunk koszmosok. Tenyleg furi h ahany hely annyi felekeppen mondjak az anyukaknak. Ilyenkor legy okos nem?

2014. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hát igen :( ráadásul nekem a Babé se szedi le, pedig én is olvastam hogy sokaknál bevált...sajnos egyedül az használ ha kézzel vagy fogkefével lekaparom neki.
2014. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
annyira koszmos a fejecskéje? Azért óvatosan azzal a lekaparással nemh megsérted a fejbőrét!
2014. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!