Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babám napközben...

2,5 hónapos babám napközben rengeteget sír. Csak akkor nyugszik meg, ha függőlegesen tartjuk kifelé nézelődve. Nagyon el vagyok keseredve. Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy refluxos. Gyerekorvossal beszélj!
2014. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Most 3,5 hós, kb 2-3 hete nyugisabb, amúgy egész nap sírt, ahogy te is írod. Volt neki pocakfájás, unalom... Nem volt jó, de már alakul.

2014. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajjaj, az én lányom is ilyen volt. Állandóan ölben és kifelé fordítva. Pár hét és könnyebb lesz, de mindig lesz új a nap alatt. Nekem azóta sem olyan könnyű eset. Ő nem feküdt a kiságyban nézelődve soha, ha letettem már ordított. Fokozatosan lett egyre könnyebb, egyre többet el letéve(persze akkor is szórakoztatni kellett, de már megengedte, hogy egyáltalán letegyem) de olyan igazán könnyű eset nem lett eddig...6 hónapos, mióta forog és próbál mászkálni szépen elvan a földön, az ágyon, de mindig ott kell lennem, mert ha nem lát akkor iszonyatos hangerővel ordít. Kitartást! Tudom milyen 1000x bejárni minden zeg-zugot és járkálni vele...:(
2014. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg a hordozóba renni,valamilyen "lelógó" játékot rátenni,kb. 10 percet így elvan a lánypm,majd átviszem a másik szobába ott is elvan kb 10 percet,utána jön a konyha 😊 most szerencs,hogy karácsony van,így a karácsonyfa égősor is leköti. Fél óra után,kiveszem,kicsit hanyadt fektetem beszélgetek neki,tornázunk,azt nagyon szereti.Utána pedig mikor ásítozik ágyikóba kerül. Ez így ismétlődik napjában többször. 10 hetes leányzó anyukája vagyok
2014. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nalunk is ez a helyzet kerek 7 honapja.ez az o termeszete,elni akar,nezelodni.plusz reflux is lehet.nekunk sulyos refluxa van pedig a tej nem gyakran jon ki a szajan.eves alatt,utan nem sir? Ha igen,reflux. Kicsit jobb ugy 5 hos kora korul lett a helyzet de mai napig nem tehetem vizszintesbe.felvaltva fogjuk az apjaval.
2014. dec. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2,5 hónapos a lányom, és ugyan így vagyunk mi is. Plusz még annyi hogy ő aludni sem alszik napközben max 30 percet :( Állandóan fogni kell, és csak a bal kezemben tarthatjuk kifelé forditva. Amint teszem le már ordít. Kitartást mindenkinek !!
2014. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!