Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek allergia?

Szerintetek allergia?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hós.pár napja apró piros foltok lettek a hasán.elvittem ügyeletre.azt mondták allergia.4 új dologgal találkozott az elmúlt 2 hétben.Borsó(de szerintem már ennek az evése elött jelentkeztek a foltok),gyógyszertári fürdető (száraz volt a bőre arra kaptuk),mosódió,Hipp babakeksz(milupásat màr evett korábban az nem okozott gondot).Volt lázas 2 napig,minden más tünet nélkül.Most jött ki a foga.Nagyon megszenvedtük.doki szerint fogzás nem okoz lázat.szerintetek tényleg allergia?
2015. jan. 1. 04:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Allergia. Lányom 2 éves. 3 hete küzdünk az allergiával most épp. Soha semmire nem jött ki,most se tudjuk mitől lett. És esküdni mernék rá,hogy a gyógyszertári krémtől/fürdetőtől csak még szárazabb a bőre és több pöttye is lett...Doki szerint kizárt,pedig piciként is ha a gyógyszertári popókrémmel kentem,csak tiszta gomba lett neki.Láz nem fog és allergia miatt van,lányom is decemberben 2x is lázas volt,köhögés,nátha...
2015. jan. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az.Babakeksz valószínűleg nyomokban szóját és tojást tartalmaz ezek ütötték ki.Nézd meg az összetevőket.A fogzás valóban nem okoz lázat csk vmi vírust összeszedett mellé ugyanígy volt nekünk is
2015. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!