Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg a legtöbb baba már...

Tényleg a legtöbb baba már mászik és áll 8 hónaposan?

Figyelt kérdés
Enyém most lesz 8 hónapos, de még nem is kúszik. Mindenhol azt látom, olvasom, hogy már állnak ilyenkor, másznak...orvos szerint nincs lemaradva, 9 hós korig kell kúsznia, 10 hós korig másznia. Szerintem is ráér, csak furák ezek a nagy különbségek.
2015. jan. 1. 21:36
1 2
 11/13 anyanaklenninehez válasza:
Szerintem érdemes a pontos válasz miatt megkérdezni szakértőt, pl védőnőt. Én általában ezt teszem, ha aggódom, mert így megbízható választ szoktam kapni. Találtam egy nem régen indult weboldalt, amit Mindennapi anya néven találsz meg, ott védőnő is válaszol a kérdésekre. Én ki fogom próbálni, mert a saját védőnőmmel már csak pár havonta találkozom.
2015. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Illene....miért is? 6-9 hós kor között ILLIK kúszni minden babànak. Nem,ez nem döfés nekem,mivel semmivel nem kevesebb az én babàm,azoktól akik màr ilyenkor àllnal.szakértőként gyermekorvost kérdeztem,aki a fentebb leirtakat mondta. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 2. 08:25
 13/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónaposan kúszott, 7 hónaposan felült és mászott, 8 hónaposan kapaszkodva felállt.
2015. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!