Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszerhez én fel forralok...

A tápszerhez én fel forralok egy kancsó vizet, lehül és mikrózom ha készítem. Mert olvasom hogy babavizet használnak sokan hogy ne kelljen forralni. Szerintetek ez így nem jó?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én is így csinálom.8,5 hónapos a lányom,és nem gondolom,hogy hátránya lenne abból,hogy nem babavizet kap.Különben azt is forralni kell felbontás után 24 órával.

Jó pihit!

2010. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bajnak nem baj szerintem, de nálunk annyira ramaty a víz, hogy néha furcsa moszatok(!) úszkálnak benne, na inkább ezért adtam babavizet
2010. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan...noha én még nem tartok ott, de annak idején sem volt babavíz,az anyák így csinálták,még 21 éve mikor én születtem is ^^
2010. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mind két lányomnál így csináltam,8 hónapos korig utánna sima csap vizet ittak,és egészségesek!Szép estét mindenkinek!
2010. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok hogy sokan gondba vannak hogy hogyan hűtsék le gyorsan a vizet, ezért nem értem hogy miért nem így csinálják?miért kell frissen forralni mindig?
2010. febr. 4. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
egy ideig én is így csináltam, de valahol olvastam, hogy a mikrózás nem túl jó. Én felforralom reggel, és utána babaétel melegítőbe (nem tudom hogy hívják pontosan, kb. 3.000 Ft-ért vettem) melegítem a cumisüvegbe.
2010. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

em azert hasznalok babavizet, mert nalunk minosithetetlen a viz. forralas utan is :(

ha nagyobb lesz, akkor sima asvanyvizet fog kapni, csapvizet tuti nem

2010. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére fillérekért lehet kapni helyi artézi minőségű pí-vizet, de még azt is felforralom. A mikrózás pedig tényleg nem jó, főleg kisbabáknak, ezért mi forróvizes edénybe állítjuk a bébikaját, így melegítünk.
2010. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felbontás után 24 órával a babavizet is forralni kell... Tehát ha iható nálatok a víz, akkor tök felesleges kidobni a pénzt babavízre, jó a sima csapvíz forralva, vagy alacsony ásványianyag tartalmú ásványvíz.
2010. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi reggel felforraltunk 2 liter vízet. felét 1 literes termoszba , a másik felét hagytuk kihűlni. Mikor kellet csak megfelelő arányban összekeverni. Ikrek és ha enni kellett nem várták, hogy melegítsek, hűtsek és így nekünk bevált.
2010. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!