Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha allergiás a baba valami...

Ha allergiás a baba valami ételre akkor mennyi idő után jön ki az allergia?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a tej és a tojás necces. A fogyasztástól számított 10 percen belül jelentkeznek a tünetek. Calcimusc-ot kap a kölök.
2015. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1òràja evett a kisfiam bèbi tejdesszertet. Eddig semmi tünet nincs. Akkor megnyugodhatok?
2015. jan. 3. 11:13
 3/4 kloetta ***** válasza:

nekem szoptatás ideje alatt volt tejfehérje érzékeny a fiam. Teljesen elhagytam a tejtermékeket, de mikor ettem valami tejeset, volt hogy csak másnap jött ki rajta.

Nyilván más a felszívódás ha már ő eszi, de azért holnapig figyelném, holnap adj neki megint, ha nincs semmi tünet 2-3 napon belül, akkor eheti nyugodtan.

2015. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden új bevezetésénél kB 3 napnak kell eltelni, így biztosra tudod, hogy ha allergia lép fel mitől van. Figyeld folyamatosan, de ha baj lenne, az rögtön látszódna
2015. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!