Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett az agyról 7,5 hónapos?

Leesett az agyról 7,5 hónapos?

Figyelt kérdés

Tegnap este legurult az agyról pedig ott voltam és nem tudom pontosan hogy fejjel vagy hogy de a hátán volt.

Rögtön sírt kb 2 percig zaklatottan mint egy oltás után.Figyelgettem ugyan olyan kedvű mint előtte alvás is ugyan abban az időben történik.Étvágya jó.Esés után 5 percel szinte elalvásig próbára tettem játékokkal hogy oda nyúl e vagy mellé.Figyeltem a szemeit semmi eltérés szerencsére.Se hányás se sírás csak addig a kettő percig.

Ma sem volt semmi kedve szintén jó eszik stb csak forro a feje piros az arca többször mértem de nem lázas se hőemelkedése nincs.Attól lehet hogy meleg a feje mondjuk a párom szerint pár napja meleg már az esés előtt is az volt.

Rossz véleményektől mentsetek meg...előfordulhat a legjobb családokban is...


2015. jan. 3. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nincs semmi gond az esés miatt. :) Az enyém is kb. fél évesen esett nagyot az ágyról, feje is hatalmasat koppant, ő sokáig sírt. Telefonon felhívtam a gyerekorvost, de azt mondta, ne vigyem be, figyelgessem. Hálistennek semmi baj sem lett. Másodjára akkor esett hatalmasat, mikor már egy hónapja járt. Akkor hanyatt.. Feje megint óriásit koppant a kövön... A púpon kívül akkor sem lett más baj. :)
2015. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Már hogy fordulna elő. Nálunk sose. Csak azt ne mondd hogy nem lehet rá vigyázni. Nekem volt egyszer egy barátnőm aki a csecsemő osztályon dolgozott . Egy kicsi leesett. Azonnal kirúgták. Én is.
2015. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult hasonló, amit leírtál, az alapján szerintem nincs baj. Ne hibáztasd magad, de egyre jobban kell vigyázni Rá. Még sokat fog esni, mire felnő.
2015. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2! Te szuper anyuka vagy, míg mi többiek átlagosak! Nem tudom mennyi idős gyereked van, de előfordulhat bármi, ne ítélkezz.


Kedves Kérdező! Semmi baja nem lett a kicsinek, annak már lenne jele, de még holnap figyeld. És igen, ez előfordulhat bárkivel.

2015. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves szuperanyu. Nekem is volt ilyen elbizakodott barátnőm, állítása szerint nála még egyszer sem esett le a kicsi. Aztán eltelt három év, és mivel sosem történt semmi baj, lankadt a figyelme. egy pillanatra nézett félre és a gyereket elgázolta az épp hazatérő apa. Tehát sose mond hogy nálatok soha sem lehet baj.
2015. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan család ahol ez ne fordulna elő!!!

Lányom is leesett...

Nincs semmi baja nyugodj meg!:)

2015. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelgesd, ha tünetmentes, akkor nem kell orvosnak megmutatni. Nekem is kb ennyi idősen esett le a nagyobb fiam, szerencsére nem lett baja.

"Kedves" 2. válaszolónak üzenem, hogy igenis, többször előfordulhat ilyen egy gyerkőccel, még akkor is, ha a szülő kb 1 cm-re ül tőle. A második kisfiammal történt 8 hónapos korában, hogy épp csak beraktam az etetőszékbe, még bekötni sem volt időm, mikor villámgyorsan felállt, és azzal a lendülettel ráesett a konyhapadlóra. Pedig apa az egyik oldalon ült, én meg mellette álltam. Olyan gyorsan történt, hogy akkor kaptunk észbe, mikor már leesett. Na, az csúnya volt, én akkor vittem rögtön röntgenre, mert nagyon nagyot esett, pont a hátára, gerincére és tarkóra a csempére. Kedves válaszoló, a te nyugtatásodra írom, hogy még ettől sem lett szerencsére semmi baja, gondolom, az ágyatok nem olyan magas, mint az etetőszék, és nem csempére landolt.

2015. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat kicsit megnyugodtam!

Hatan fekudt de egyszeruen nem tudom hogy hogy landolt es hibaztatom magam hogy egy rontgenre nem vittem be!

Parkettara esett sajnos a szonyeg el volt csuszva az agy kb 40cm magas.Eddig tenyleg olyan mint eses elott kedve etvagya.Holnap tudok beszelni a vedonenivel de meg igy is vasarnap lesz....:-( tenyleg koszonom a valaszokat!

2015. jan. 3. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudjatok de se öcsémnél se a kislányomnál nem fordult elő. Ha az ágyon van akkor csak rá figyelek amúgy lent van a földön a játékaival
2015. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És teljesen átlagos anyuka vagyok. 9-es voltam.
2015. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!