Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! 4 hónapos kisfiam...

Segítség! 4 hónapos kisfiam leesett a franciaágyról a testvérével a kezében. Kicsit sírt, de azóta nem látom hogy lenne baja. Lehet valami baja ha nem látszik rajta semmi?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy nem fog-e hányni, mert akkor agyrázkódás, irány a kórház. Remélhetőleg nem lesz semmi baj, elég erős a kis feje. Egyszer az én lányom is leesett, neki sajnos agyrázkódása lett és egy nagy lila púp a fején.
2013. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
nem hiszem hogy baja lenne. ha megütötte volna magát nagyon sírt volna.
2013. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nyugi, nem lesz semmi gond. :) Ha probléma lenne akkor azt már észrevetted volna.
2013. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!Semmi pukli,semmi pirosodás nincs rajta szerencsére.Nagyon ideges vagyok még most is,magamat okolom miért engedtem az 5 és fél éves lányomnak hogy fogja,egyszer csak lecsúsztak az ágyról,gondolom a baba súlya oldalra húzta.40 pár centis a franciaágyunk.Később sem lesz maradandó sérülés emiatt?
2013. nov. 12. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,jól bírják az ilyen leeséseket.Szinte minden baba leesik az ágyról.Nekem mind a 3 leesett pedig nagyon figyeltünk.Nagyon sírna ha megütötte volna magát.Fájna a feje stb.Később sem lesz baja ne aggódj.
2013. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak megijedt egy picit, semmi gond! Ha eddig volt gond, akkor később sem lesz, holnapra már mindenki elfelejti! :)
2013. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt gond * :)
2013. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem lesz gond. 2 hós babámat hagytam addig a franciaágy közepén amíg elmentem wc-re. A fene gondolta , hogy le tudja magát tornázni onnan. Máig se tudom hogy csinálta. rohantam vele a dokihoz, de nem volt különösebb baja, sírás után jókedvű lett. Nekem azt mondta az orvos, mivel még nincs összeforva a koponyája, nagyon ruganyos, nem lehet gond.Vagy ha lenne, annak tünetei lennének. Belenézett a szemébe a fülébe, ennyit csinált. Ne rágd magad, sajnos így vagy úgy megtörténnek a bakik a babákkal.
2013. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat!Azóta sincs semmi baja szerencsére,azóta meggondolom mindig hogy az adott helyzetben lehet-e probléma.
2013. nov. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!