Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás lenne ez?

Szeparációs szorongás lenne ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos,és egy pár hete ha nagyszülőknél vagyunk,vagy ők nálunk,és kimegyek pár percre valamit csinàlni nagyon sír és keres. Ha apa bent van velük,akkor nincs gond. De ha ő is kijön,kezdődik ugyanaz. Ha otthon egyedül vagyok vele és kicsit magàba hagyom játszani,nincs semmi gond. Volt egy alkalom,pàr hete hogy el kellett mennem ügyeket intézni,anyósommal maradt itthon,fél óràt elvolt vele,aztàn vigasztalhatatlanul sírt,amíg haza nem értem. Ekkor kezdődött. Mi lehet a baj?
2015. jan. 3. 21:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy nem az első alkalom volt hogy anyósommal maradt,egészen pici koràtól kezdve volt igy néhány alkalom,és mindig jól elvolt vele.
2015. jan. 3. 21:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem szep szorongas. Az en lanyom is pont ezt csinalta, apaval es velem elvolt, massal nem. Lehet, h majd valtozik nala, elmulik v erosodik, masfel eves korig normalis. Ez egy ilyen szakasz :-)
2015. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen valószínű, hogy az. Nálunk is ekkortájt kezdődtek, a jelei. Nálunk az apa sem volt jó neki, gyakorlatilag ha csak a látóteréből kiléptem, vígasztalhatatlanul zokogott, se mosdóba, se fürödni, nemhogy elmenni valahová, nem tudtam. Ököllel verte a mosdóajtót és üvöltött, ha be mertem menni.:(

Elmúlt pár hét alatt, majd még vagy 2 x visszatért, majdnem másfél éves volt, amikor elhagyta. Szörnyű egy korszak.

Most a dackorszakba léptünk, na ez még rosszabb. :)

2015. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!