Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik az egyértelmű jelei...

Mik az egyértelmű jelei annak, ha a babának ízlik valami, illetve ha nem ízlik?

Figyelt kérdés
6 hós lányommal most kezdtük a hozzátáplálást,almapürét eszik,de nem látom egyértelmű jelét annak,hogy ízlene neki,vagy sem.Nem tátog érte,de ha már egyszer ott van,akkor lenyeli.Olyan minden mindegy alapon eszi,vagy nem is tudom.Van egyértelmű jele annak,ha valami finom,vagy nem?
2010. febr. 5. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ízlik valami,akkor kiköpik a babák.Ha ízlik,akkor tátog az újabb adagért.Tegyél az almába egy kis kekszet,vagy babapiskótát,lehet,hogy akkor jobban fogja szeretni.
2010. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én fiamnak ha nem izlett valami,azonnal kikopte,es nem nyitotta ki a szajat a kovetkezo falathoz sem.ha izlett,el fogadta,de meg nem vard,hogy tapsolva varja a kovetkezo falatot:)
2010. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ízlett neki, nagyon fintorgott, tolta ki a kaját a nyelvével, összezárta a száját a következő falat előtt.

Szerintem, ha megeszi, akkor nincs semmi gond. Talán még új neki az íz, ismerkedik vele, most kezdi megszeretni.

2010. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tejpépet próbáltam még,banánosat,és egyszer-kétszer tettem kicsi kekszet az almába.Ugyanez a helyzet.

A tejpépnek még az elején cuppogott,tetszett neki,már alig-alig eszi.

2010. febr. 5. 09:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,lehet amúgy,hogy én várok sokat tőle,azt gondoltam cuppogni fog mindennél ami ízlik,vagy legalább kiabál,hogy jöhet a következő falat.Ha várok,nem adok neki,akkor nem is kéri.Így is 3,5 óránként eszik,idáig 150ml tápszert.
2010. febr. 5. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam mint te, megette éppen, de semmi reakció nem volt. Viszont azóta eltelt pár hónap és mostmár ha nem kell neki akkor elfordul és sír, ha tetszik neki akkor nyitja a kis száját, de ujjongani nem ujjongott még semmiért.
2010. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!