Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötelező a védőnővel a kapcsol...

Kötelező a védőnővel a kapcsolattartas? Mindig a legkeptelenebb idoben, helyzetben jelenik meg, "bejelentes" nelkul. Tobbnyire altalanossagokrol beszel, amirol mar en is tajekozodtam mas forrasokbol.

Figyelt kérdés
Idopocsekolasnak erzem az egeszet,mert csak itt ul sokaig a nyakamon.Termeszetesen,ha barmi gondom,kerdesem lenne, ugyis felhivnam, de nem latom ertelmet ennek a "hazhoz kijarkalasnak".Szerintetek?
2010. febr. 5. 12:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocs, embert akartam írni.

És most lehet lepontozni, amiért nem szidom a védőnőket én is tovább :)

2010. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell őket szidni.

Az én védőnőm például engem kérdez folyamatosan hogy mit jelentenek a rövidítések az ultrahangos papíron...!

Kérdem én akkor hogy tudna nekem segíteni?!

De tisztelet a kivételnek!

2010. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én védőnőm nagyon normális, én kedvelem.Én aláírtam egy papírt, hogy igány szerint kérem a védőnői látogatást.Még soha nem jött bejelentés nélkül, mindig felhív, hogy mikor jöhet.Mióta megvan a fiam, háromszor volt itt.Ha kérdésem van, segít, utánanéz, ha nem tud valamit.Bár nincs gyereke, jól tájékozott.Ezek szerint nekem szerencsém van.

/Z/

2010. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

:)Látom altalanos a problema, majd beszelek vele.(Egyebkent tegnap az orvosi rendeloben azt mondta,hogy j.heten megnezne minket,de elotte ugyis szolni fog....Erre mit csinal? MA du.itt allt a kapuban,en meg a legnagyobb rumli kozepen........elkepeszto)

Koszi a valaszokat mindenkinek!

2010. febr. 5. 20:53
 15/15 anonim válasza:

[link]


Nem kötelező a védőnő! :)

2013. jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!