Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ízesítsem a tápszert?

Mivel ízesítsem a tápszert?

Figyelt kérdés
Most váltottunk át Beba Ha start aktív Ar-ről Milupa Ar-re. Borzasztó íze van, nem hajlandó megenni a lányom. Arra gondoltam teszek hozzá pici gyümölcslevet, hogy elvegye azt a borzalmas "fém" ízt. Szerintetek? Vagy keressek másik tápszert? Mindenképp Ar kell, mert még mindig bukós. Humana babánosról esetleg vélemény? Szeretik a babák? Nagyon megfogja a hasikájukat? Segítsetek légszi! 6,5 hós kislány anyuja
2010. febr. 5. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi Peptit eszünk, de a fiam sem szívesen eszi meg, mondjuk neki muszáj, mert tejérzékeny.

Én úgy csinálom, h vagy kakaót, vagy cukrot teszek bele neki, csináltam már karamellát is, és gyümölcslével is, azt nem szerette annyira, ha ritkán csinálom, megissza.

2010. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Humana banános abszolút nem fogja a hasukat, nekem imádták! Én nem ízesíteném, főleg nem gyümölcslével, ne hogy menjen a hasa, illetve kevesebb tápanyag jut a szervezetébe etetésnél, mivel hogy hígítod a tápszert valamivel. Próbáld meg, hátha megeszi, ha mégsem akkor írass fel mást, ma már sok fajta tápszer van, és mindenkinek más válik be!Egyébként a hipermarketekben nagyon sok féle fini grízes, tejpép van, nekem azt imádták, azt eltudom képzelni,hogy esetleg egy ilyennel ízesíted a tápszert.
2010. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, attól nem kerül be kevesebb tápanyag, mert természetesen akkor kevesebb vizet teszel hozzá.

Én a Kecskeméti 2dl-es bébiitalt használtam.

2010. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milupas gyumolcspéppel szoktuk izesiteni, almakorte-almaszilva

a szilvasat jobban szereti, es kaki is konnyebben megy

milupa milumil ar-t kap kb 6 hos kora ota, elotte aptamilt kapott, de arra raunt

amugy vegigprobaltuk az osszes ar-es tapit

2010. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!