Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miyen tápszert adtok bukós...

Eniiii kérdése:

Miyen tápszert adtok bukós babátoknak?

Figyelt kérdés
Nekünk eddig nagyon bevált a Milumil AR optima. Sajnos valami miatt kb 1 hónapja 30km-es körzetben nem jutok hozzá. BEBA HA/AR-t adom neki, de nem szivesen eszi, a széklete sem tetszik töle és nem utolsó sorban elég drága. Mi mással tudnék próbálkozi? 5 hónapos pici anyukája
2015. jan. 6. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Humana HA Pufa, bár ez is elég drága.
2015. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom Humana BabyFit-et kap. Mi meg vagyunk elégedve vele. (Az ára receptre 630,-/500g.)
2015. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan azt ette a fiam is mint az utolsó ír. recept nélkül is csak 1400ft. receptre 650ft körül van. finom is, sűrű. a fiamnak kb 1-1.5hósan vettem mert nem állt másból a napunk mint evés-bukás-sírás és ez ismétlődött. azt véletlenül vettem ezt és csak utólag olvastam hogy bukós babának van. ettől csak evés után jóval kevés túrósodott buki jött vissza. azóta bebát eszik 5hós, de úgy tűnik nagyjából kinőtte a bukósságot.
2015. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajszál pontosan ebben a cipőben járunk! A teljes országban hiánycikk a Milulmil AR optima, pedig végre 5 hónap után megszűnt a bukás.... Hozzátáplálod már? Nekem azzal el kezdett javulni nagyon sokat a bukás... de am a doki pont ma adott Humana Baby Fit-et, hogy próbáljuk ki. Ha gondolom majd írok tapasztalatot ;)

Csak azért írom, h ne várjatok a Milumil-re, még decemberben mi is felvásároltunk egy csomót a környéken,mert a húgom gyógyszerész, és szerzett, de azt mondják, hogy nem nagyon lesz...

2015. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!