Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és 5 honapos babátokkal...

4 és 5 honapos babátokkal hogyan telnek mindennapjaitok?

Figyelt kérdés
Milyen a napirend?És érdekelne babátok mozgásfejlödése is.Elöre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 6. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

4 hós.

Könyökén támaszkodik, hátáról próbál az oldalára fordulni, elég sokszor sikerül is neki.

Reggel 9-10kor kel, akkor eszik, kicsit nézelődik, madj újabb alvás. Ez kb 1 óra. Utána megint fent van , kb 2-3 körül alszik el, 5-6-ig. Addig nézi a 2 éves bátyját, "beszélgetek" vele, ilyesmik. Aztán este 9-10 körül vacsi, néha még fáj a hasa, akkor sajna fent van 11-ig. Éjjel az érdekes, mert 1 hós korától átaludta az éjszakát, aztán most december végétől éjjel 2-3-szor ébred és eszik 150 ml-t. Védőnő javasolta a Sinlacot, majd feliratjuk, lehet nem elég neki a tápszer. :/

2015. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 5 hónapos.

Alapesetben (mert most hörghurutos szegény) reggel 7-8 között kel. Mesét nézünk (tudom, tudom, de ha egyszer tetszik neki?), peluscsere, öltözés, kukackodás a nagyágyon, reggeli. 2 óra múlva alszik kb. 40 percet. Ébredés után játszunk, ha megéhezik, eszünk. 2, 2 és fél óra múlva elalszik, általában kint. 3 felé felkel, akkor eszik, majd játszunk. Ezután újra alszik egy rövidet. Ha felkelt, akkor játszunk, fürcsizünk, vacsizunk, alszunk. Ez olyan 9 óra felé szokott bekövetkezni. Éjjel 2-3 óra körül felkel enni. Általában azonnal visszaalszik. Ha mégsem, akkor beteszem közénk a nagyágyba és reggelig együtt alszunk.

Már megy a hátról hasra és vissza, szeret is hasalni, próbál kúszni is. És felülni is próbál.

2015. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!