Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti egy éves kor után adtok...

Ti egy éves kor után adtok még tápszert a gyereknek?

Figyelt kérdés
Mi rátértünk a tejre, nem allergiás rá, igyekszünk változatos ételeket adni neki, így feleslegesnek tartom a tápszerre kiadni a sok pénzt.
2015. jan. 6. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én két éves korukig adom, mert én elég sok mindenre allergiás vagyok, a gyerekek bőre pedig ekcémára hajlamos.
2015. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi tejitalt adunk a fiunknak. A mai gyümölcsök, zöldségek nem tartalmaznak már annyi vitamint. Emellett kuponokkal, egészségpénztári számlára, hitelkártya visszatérítéssel olcsóbbra jön ki a milupa tejital mint a minőségi tej.
2015. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is tejitalt kapott. A tejet most 21 hónaposan vezettem be. Házi tehéntejet kap.

Tej nélkül is tudtam változatosan főzni. Ahogy mi sem fogyasztunk sok tejet, nem volt gond ezzel.

2015. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 honapos tàpszert kap reggel este. Vagy tej italt változó :) tehén tejet nem adok neki, bar nincs allergiás a családban.
2015. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14 hósom tejitalt kap, és változatosan sokféle tejterméket is, joghurtot, tejfölt, sajtot, minden nap. Tápszert nem adunk már neki, 2 hónapig tápszereztük, 10-12 hós koráig. Abbahagytuk, ahogy lehetett.
2015. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én adtam neki, mert megpróbáltuk egy évesen a tejet és ekcémás lett tőle a bőre.. Aztán kikezeltük és tápszer mellett rendbe jött. Most két éves és már issza a tejet, nemrég kezdtük el és úgy néz ki semmi baja nincs már. Ha a kicsidnek nincs tőle baja akkor adhatod neki!
2015. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tápszer és a tejital egy és ugyanaz. Csak az, hogy "tejital" barátságosabban hangzik sok tápszerfóbiás anyuka számára.
2015. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eszemben sincs tejet adni a 14 honaposomnak. Jelenleg 3- as tápit kap, és ha ez elfogy Milupa tejitalt kap majd két éves koràig.
2015. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!