Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor (hány hónapos kortól)...

Mikor (hány hónapos kortól) és hogy jeleznek a babák/kisgyerekek, hogy éhesek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Születéstől kezdve.
2015. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első perctől jeleznek a babák. Sírnak.
2015. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleinte sírnak, aztán később nyüsszögnek és mutogatnak, majd megint később hangutánzó szavakkal fejezik ki, később pedig szólnak, hogy Zsuzsika éhes. :)
2015. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az első dolog amit már a születés pillanatától jeleznek.
2015. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A születésüktől jelzik. Aztán meg szerintem leszoknak róla.Lányom 2 éves elmúlt,de jó 1 éve ha nem több ideje már nem különösebben jelzi. Ha nem tennék elé ételt vagy nem ennénk mellette,hogy lássa,,akkor szerintem napi 1x ellenne kajával.Egyébként meg elején sírt,aztán nem szólt,később meg ham hamozott,most meg anya csinál hamit.
2015. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első perctől fogva jelzik. Először sírással, aztán később volt, hogy még nem sírt, de láttam, hogy éhes, mert majszolta a kis kezeit.
2015. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!