Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányom koszmós....

Másfél éves kislányom koszmós. Tippek a kezelésére?

Figyelt kérdés
Nyakig érő dús bodros haja van. A védőnő azt tanácsolta, hogy hajmosásánál jobban dörgöljem a fejbőrt, ill. alaposabban öblítsem le. Valamint használjak koszmósodás elleni sampont. Ismertek ilyet?
2010. febr. 6. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampon. 2000ft, de tuti hatása van. A fiam fejéről 2 nap alatt eltüntette. Fürdés elött fél órával bekentem a fejét babaolajjal, majd kicsit hagytam, aztán sűrű kefével minden irányba fésülgettem, megfürdettem megmostam a samponnal (egyébként könnymentes, kipróbáltam)megdörgöltem hatásosan, de finoman, hogy váljon fel a lerakódás. Fürdés után ismét jó alaposan átfésültem neki a kis buksiját.
2010. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A BABE koszmó elleni tényleg jó bár mi tök rég használjuk és még mindig nem jött le a babám fejéről:(de százszor jobb mint a sima parafin olaj.Bár van akinek meg az válik be nagyon az olcsó is !
2010. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én fürdés előtt fél órával fürdetőkrémet kenek a fejecskéjére, arra sapit húzok, fürdésnél lemosom, és utána babe samponnal mosom meg, de azt egy textilpelussal dörzsölgetem le a fejéről. (persze finoma.)fürdés után jól megfésülgetem.
2010. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a Babét mondom! Nekünk kb 3-szori hajmosás után teljesen eltüntette a koszmót.
2010. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Babe-ra fel! Majd megírom mi lett velünk :-)
2010. febr. 6. 21:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Az eltelt 20 nap alatt kétszer mostunk hajat a Babéval, és valóban szépen tűnik el a koszmó a kislányom hajáról. Persze mosás közben is igyekszem jobban átdörgölni a fejecskéjét. Még egyszer köszi a válaszokat!
2010. febr. 27. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!