Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fel szoktátok ébreszteni...

Fel szoktátok ébreszteni délután alvásból a babát? 3 óta alszik, félek, hogy este nem fog aludni.10 hetes a fiam.

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem szoktam felébreszteni, igény szerint szoptatok. Ha éhes, akkor úgyis felébred. Biztos jóllakott, azért alszik ilyen jól. Attól pedig ne félj, hogy este nem fog aludni, fürdetés után megint jóllakik és alszik, mint a bunda.
2010. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10 hetes, még pici, 3 óra szunya simán kell délután. Este kilenckor nagyon max alszik majd tovább.
2010. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia,nekem azt mondta a doki,hogy egy ekkora babànak ez a dolga,eszik alszik.Még most van idöd kifujni magad,hamarosan nem lesz :-))))))
2010. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10 hetest még nem ébresztenék fel.

Viszont 6-7 hónapos kora óta nem engedem, hogy 4 után aludjon a babám, különben nem este 8-kor alszik el, hanem 10-11-kor.

2010. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aludj te is :)
2010. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi kép ne ébreszd fel. Felébred ha éhes, úgy is :) És alvás közben nőnek :)
2010. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak eleinte ébresztettük, kb. három hetes koráig, de akkor is csak ha már 4-5 órája aludt. 10 hetesen már hagytuk aludni, ameddig akart, de ritkán aludt 4 óránál többet. Egyszer-kétszer aludt 6-7 órát, akkor meg is ijedtünk, de alaptalan volt. Most 4 hónapos, már örülnénk annak is, ha nappal 2 órát aludna egyhuzamban :)
2010. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!