Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tescos vagy a lidl-s pelenka...

A tescos vagy a lidl-s pelenka a jobb minőségű?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanád pampers helyett?
2015. jan. 13. 21:13
1 2
 11/13 Kelemen Szabina ***** válasza:
En a rossmannos babydream pelust szereten es a tescos zold. De rossmannos 2200 ft 4-es 40 db. A tescos meg 2300 es 4-es 36 db es mintha kisebb lenne es 5-oset vettem amit nem figyeltem de meg annal is kevesebb volt benne, minnel nagyobb annal kevesebb van a csomagban ugyanannyiert. A rossmannos gyakran akcios es jo nagy ra meg a 4-es is es tobb van benne van h 1800 ft akcioba.
2015. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a Lidl-s vált be.

Próbáltunk Pamperst, Liberot, DM-es pelust, Happy Bellát (vagy Bella Happyt???) is, de mind közül a Lidl-s pelus a legjobb. Reggelre nem "pisil ki" belőle a kisfiam (6 hónapos), míg az összes többinél hajnalban öltöztetni kellett másik pizsibe.

2015. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Lidl-es pelust használjuk, az fényévekkel jobb mint a tescos (azt háromszor vettem: először, utoljára és soha többé).
2015. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!