Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, ti szoktatok...

Kisbabás anyukák, ti szoktatok a védőnőnek ajándékot adni?

Figyelt kérdés
Egymásnak ellentmondó tanácsokat kaptam. Mikor illik vagy szoktak-e és milyen alkalomból ajándékot adni a védőnőnek?

2015. jan. 14. 11:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Anyukám védőnő, nem szokott ajándékot kapni a családoktól.


Illetve ha valaki költözik, olyankor esetleg. Van évi egy-két család, akik karácsonykor kedveskednek valami aprósággal, kép a gyerköcről, láblenyomat ilyesmik.


Ő tart babamasszázs tanfolyamot (ingyen), amikor vége van a tanfolyamnak olyankor szoktak neki ajándékot adni.

2015. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én adtam a szülés után, mert nagyon okos, ügyes, értelmes csaj, ráadásul sokat segített tanácsokkal hogy vissza jojjon a tejem. ingyen szerzett mérleget is, 4 hónapra, ezért az arra szánt pénzből vettem neki egy üveg bort, édességet és kávét, 4000 ft értékben. nagyon örült, egyből el is fogadta, de jó szívvel adtam.
2015. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem adtam eddig és nem is fogok adni. Persze kedves, aranyos, jó fej, néha elég nagy butaságokat tud mondani és mellesleg én sem kapok ajándék csomagot a fizum mellé.
2015. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A csecsemősöknek meg áll az ajándékhalom az újszülött osztályon, amiből a kórházi védőnő egy csokit nem kap meg.


Vagy az orvosnak, szülésznőnek tologatjátok a borítékot... rhadt egészségügy, a paraszolvencia mindenütt.


Amúgy már megszoktuk, ahogy azt is, hogy "jé, neked van diplomád?" - rácsodálkozást.

2015. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
senkinek soha semmit nem adok az eü-ben. lenne rá, de nem adok. ez a munkája. mellesleg, ha más sem adna, akkor nem tartaná a markát, amelyik olyan. vagy nem bánna gusztustalan módon azokkal sem, akik nem fizetnek! úgyhogy be kéne fejezni ezt az undorító kádári szokást, hogy borítékozunk mindenért. virág-csoki-ital lehet, ha már mindenképp adni akar valamit az ember, de borítékot ne. ugyanis ez szüli a további borítékozást, meg hogy anélkül már kutyába se veszik az embert.
2015. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

" A boltosnéninek vagy a

vízdíjbeszedőnek adsz, mert a

munkáját végzi? Gondolom nem. "


Egyetértek de remélem te se adsz a pizzafutárnak vagy pincérnek se!

2015. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!