Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a kiságyat lejjebb...

Mikor kell a kiságyat lejjebb rakni? Elég amikor fel tud ülni egyedül vagy már elöbb érdemes?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm babája 5.5 hónapos, nem tud ülni, de úgy feltolja a fenekét és úgy billentgeti magát, hogy majdnem átésik a rácson a lendület miatt..é mondtm, hogy lejjebb raknám, de ő nem akar hajolgatni, nem tudom meddig halogathatja, de elég ha egyszer nem figyel oda.

Szerintem attól függően kell lerakni, hogy milyen aktív erős a baba.

2008. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég, ha ül, és még lejjebb, ha már feláll. Alőbb nem okozhat gondot... :-)
2008. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A miénknél két fokozat van. Én akkor raktam lejjebb, amikor már ülni tudott, mert akkor már nincs vissza sok, hogy fel is húzza magát, és hátha pont akkor csinálja először, amikor nem látom.
2008. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. aug. 20. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!