Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van fent 18 hónapos...

Miért van fent 18 hónapos babám éjszaka?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn csinálja de ha éjszaka felkel akkor fent van 2 óra hosszáig és azt akarja hogy vegyem ki.Persze nem veszem így van hogy 40-szer fektetem vissza mire elálmosodik és elalszik.Ilyenkor ott alszok(aludnék)vele a szobájában.Foga nem fáj mert nem sír csak ki akar jönni.Magam mellé nem akarom szoktatni mert az se nekem se neki nem kényelmes,Megjegyzem soha nem aludt velünk még!Szóval nem tudom miért csinálja ezt.Nincs sötét sem teljesen mert van neki éjszakai fény is,melege sem lehet és nem is fázik mert máskor meg alszik ezt csak ritkán csinálja hogy felébred.A fűtés mindíg ugyan annyira van állítva és nem is szomjas ugyanis soha nem kapott éjszaka inni.Én a szeparációs szorongásra tippelek,Szerintetek??És ha az mit tudok tenni hogy könnyebben visszaaludjon?
2015. jan. 14. 22:15
 1/5 Devergo01 válasza:
Ittasd meg kis tejecskével :)
2015. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet éhes is akár. belefér ha 1x-1x felkel és adsz neki tejet vagy vizet ha szomjas.


"nem is szomjas ugyanis soha nem kapott éjszaka inni"

ez a mondatod azért picit erős, nem akkor lesz valaki szomjas éjjel ha kap inni. de ha szomjas és megitatod akkor nem lesz szomjas

2015. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam az itatást is de nem kellett neki.Enni meg már 1 éve nem eszik éjszaka.Szóval se nem éhes se nem szomjas,egyszerűen csk olyn mint aki kipihente magát és nem álmos.
2015. jan. 14. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen anyás időszaka van. Az én fiam dettó, csak ő már sima ágyban van, így eljön a szobaajtónkig...

Ezt én tettem fel nemrég:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__altata..

Éjszakai etetésnek nem vagyok híve (vacsira amúgyis sokat eszik), így azt még nem próbáltam.

2015. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Okosobb nem lettem de az itatást majd mégegyszer megpróbálom ha így felkel.Ma éjszaka pl. nem volt fent csak álmába kiabálta hogy "anya" vagy 3-szor de aludt tovább!Akkor ezt az időszakot is túl kel élni és kész.
2015. jan. 15. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!