Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kombinációkat lehet...

Milyen kombinációkat lehet variálni, ha a babám evett már almát, krumplit, répát, igaz az nem az erössége, barackot? Már kifogytam az ötletekből, nem tudom mit főzzek Neki.5 és fél hónapos. Sütőtököt is szereti nagyon, de az csak üveges van itthon.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezekből lehet variálni, ahogy kedved tartja, sütőtököt almával, répát almával. Egyébként banánt is adhatsz neki, cukkínit, rizst, gyümölcsket is lehet még, bár most kevés a választék, de vannak fagyasztottak. Geszenyepürét, és lassan a húst is elkezdheted neki. Egyébként én a bébiételekről szoktam lesni és azt készítem el itthon, vagy csak veszek pl. sütőtököt és azt turbózom fel még csirkehússal. Persze ezeket mind meg kell kóstoltatni vele.
2010. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a répa almával az laktató ebédre,vagy kell krumlival sűríteni?
2010. febr. 7. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Krumplit tehetsz mindenbe. Pl krumpli-sütötök-alma,krumpli-répa,alma-barack,krumpli-s.tök,krumpli-répa-s.tök.
2010. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanekkora a babám és a kedvence mostanában az alma-banán-darált keksz. Tudom, hogy ez utóbbi nem gluténmentes, de 1,5 hét múlva 6 hónapos lesz. Viszont a mérete 8 hónapos babának felel meg. Ja és tápszeres.
2010. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
semmit nem akar enni ma :(
2010. febr. 7. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lehet a foga miatt is! Mi is szenvedünk vele, egyik héten eszik rendesen, következő héten meg alig-alig, vagy semmit.
2010. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!