Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babák anyukái,...

Pár hónapos babák anyukái, hogy csináljátok? Evés után altatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés

Hamarosan 3 hónapos lesz a kislányom. Este 8kor megfürdetem, megetetem és rögtön beteszem a kiságyába. Rá 10 percre mindenféle sírás nyöszörgés nélkül elalszik. Csak reggel 7-kor ébred meg. Ekkor pelus csere, megetetem, és rögtön vissza a kiságyba. Ilyenkor 10 perc sem kell neki, már alszik is.Ezalatt én megtudok főzni és hasonlók. Azonban délután nagyon nehéz mert hiába akarom betenni a kiságyba úgy üvölt hogy az valami elképesztő. Du megetetem ugye, aztán fenn vagyunk játszunk,beszélgetünk,szerethetem. kaja után még jó 1.1,5 órát fenn van és utána altatnám, de hatalmas üvöltésbe kezd. Az a baj, hogy mindig kaja közben kapja el a mélypont.(tápszeres sajnos) Többször is bealszik közben. De olvastam, hogy ilyen korban a babák már többet vannak fenn, nem alszanak két etetés közben olyan sokat meg hasonlók. De a kislányom 1 1,5 óra után nagyon álmos lesz, még sem alszik sehol. Ha esetleg rajtam elalszik akkor is fel kel 20 perc után és látom hogy még nagyon álmos. Lehet hogy úgy kellene hogy kaja előtt fenn lenni többet és kaja után tegyem le rögtön a kiságyba ahogy délelőtt? Hogy csináljam?


Köszönöm!


2015. jan. 18. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Enyémek nagyobbak, de változott a korukkal, kaja utáni alvás akkor volt mikor 1x aludtak napközben, 1 éves kor után. este korábban.

3 hósan,felébredtek, ettek (egyből éhesek voltak, ikrek), utána fent voltak még, volt, hogy este 9 után is fél órát szórakoztatni kellett őket, másfél órát voltak akkor fent, másfelet aludtak napközben. De gyorsan elaludtak akkor már.

2015. jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is evés után aludt mindig. De egy ideje, felkel, éhes, eszik, játszunk és úgy alszik. Majd megint felkel, eszik, játszunk, alszik. Csak este az utolsó evésnél alszik el kaja közben. Napközben a fenti rendszer van. Szerintem csináld úgy, ahogy látod rajta, hogy neki hogy lenne a legjobb. Ha meg nagyobb lesz úgyis változik még. Ha úgy látod, hogy most kaja után alszik jobban, akkor húzd ki a kaját(ha nem nagyon éhes) és utána aludjon, így jobban lefárad.
2015. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!