Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek cumizik a babája...

Akinek cumizik a babája előfordult már hogy leesett a cumi olyan helyen ahol nem tudtad megmosni és bekaptad mielőtt odaadtad volna?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Igen, de nem gyakori. Ez csak újabban undi dolog, bár szerintem az is csinálja, aki annak nevezi :)
2015. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Én biztos nem fogom ezt csinálni, nekem mindig undi volt. Inkább tartok magamnál pótcumit vagy egy kis vizet amivel gyorsan leöblítem.
2015. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, bár nem gyakori eset. A szükség néha nagy úr. Amúgy általában hordok magunknál egy üveg csapvizet pont ilyen esetekre. Kisfiam a teásüvegét dobálta egy időben, akárhova mentünk mindig kellett a víz lemosásra.
2015. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Persze! Inkább én nyaljam le róla a szutykot, mint a kicsim! Egyébként általában van nálam cumitörlő kendő, de néha a gyorsaság a legfőbb szempont. Ilyenkor maradok én cumitisztítónak! :D
2015. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem, soha nem vettem a számba a gyerek cumiját, hiszen így lehet átadni a fogszuvasodást okozó baktériumokat. Cumiláncot használtunk, így nem nagyon esett le.
2015. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
3 nagyon cumis gyerekem van/volt, jelenleg már csak a legkisebb cumizik. A nagyobbak 2,5 illetve 3,5éves korukig cumiztak, a kicsi most lesz 3és még alváshoz cumizik, vagy ha nagyon fáradt. Soha egyetlenegyszersem kaptam be egyik cumiját sem. Ha leesett, elővettem a pótcumit, ha nem volt pót, akkor lemostam valahol, vagy addig zsebre raktam. Bármilyen nagy cumisak voltak akkor sem adtam sem koszosan, sem lenyalva a cumit.
2015. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piroska és a farkas ***** válasza:
25%
Cumilánc és potcumi! fog a rosseb mindenféle szutykot lenyalogatni, ha van más megoldás is :)
2015. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem sűrűn. A cumilánc nem minden gyereknél válik be. Az én kislányom simán lehúzta a ruháról 😊.
2015. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én se kaptam be soha a cumiját. rengeteg pótcumink volt, egyet a babakocsiban tartottam, egyet a táskámban, a többit nem is sorolom :D

persze volt olyan is, hogy épp nem volt nálunk, akkor popsitörlővel letörölgettem majd vízzel leöntöttem.

de mondjuk nem volt nagy cumis sem, igazából csak alváshoz kérte, tehát az volt a gyakoribb nálunk, hogy ha leesett akkor elraktam és mentünk tovább

2015. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha olyan helyen esett le akkor nekem se volt kedvem nyalogatni, én elég finnyás vagyok.

Általában volt nálam pótcumi egy kis dobozban, egyszer pedig bementem egy kocsmába (az volt az egyetlen ami ott akkor nyitva volt) és megkértem a pultost, hogy mossa már le nekem.

2015. jan. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!