Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándékötletek egy 9-10 hetes...

Ajándékötletek egy 9-10 hetes kislánynak?

Figyelt kérdés
Egyik kedves barátnőm nemrégiben szült és szeretnék valami ajándékot vinni a picinek, de nagyon nem vagyok otthon ebben a témában. Ötletek, hogy mit lenne érdemes venni neki?
2015. jan. 20. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeg, polár takaró, kombidressz, plüss csörgő, kiságyra szerelhető játékok, rágókák.
2015. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pelenka pack (mindig jól jön) csak a megfelelő méretet kell megkérdezned előtte,vagy rágóka, ágyra szerelhető zenélőforgó vagy mesefigurás takaró... én pl. örültem a kis bodyknak, pólókáknak is. Szerintem ilyenkor a praktikus-hasznos dolgok jó ajándékok tudnak lenni.
2015. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rugi, csörgő, rágóka, zenélő-forgó játékok stb. Szerintem ilyesmikben gondolkodj.
2015. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek az előttem szólókkal. szép színes játékok. függők. stb. rucik, de azt tanácsolom hogy 1-2mérettel nagyobbat vegyél, nehogy csak porosodjon a sok többi között. vagy pelust, de abból is eggyel nagyobbat vennék az én fiam az elején hónapról hónapra váltotta a pelus méreteket, így nem is mertem 100-150db-nál többet venni. pléd is jó, az én fiamnak van egy welstof (vagy hogy írják :D ) takarója, és nagyon szereti félálomba gyűrködni. de abból is a nagyobbat, pl 70x100as ne csak 80x80ast. hogy tovább tudja használni. vagy szintén fogyó eszköz (nálunk) a textil pelus, vagy ebben a korban kezdett nyáladzani a picim, napi 2-3x cseréltem rajta az előkét, nyálkendőt. ez is jó lehet.
2015. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xeniah ***** válasza:

Egyedi ruhadarab is jó ajándék, pl. rugi, előke a baba nevével. Itt jó minőségben meg lehet rendelni:

[link]

(én az unokaöcsémnek rendeltem innen)

2015. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!