Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kell az antibiotik...

Szerintetek kell az antibiotikum ha lázas és piros a torka?

Figyelt kérdés
Ma voltunk orvosnál sajnos nem rendelt az orvosunk így a másik dokihoz kellett menni akit sokan szidnak írt ki antibiotikumot de nem tudom hogy beadjam e?
2015. jan. 20. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi idős? 5 hós fiam is kapott babavízzel kellett kikeverni. Neki láza nem volt csak köhögött és nagyon náthás volt.Szerintem csak úgy nem írja fel ha nem muszály.
2015. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát, csak ezt tanulta évekig ellenben veled. Mennyi idős a babád?


A ti orvosotok mikor rendel? Ha magas láza van lehet a vírus felülfertőződött és arra már kell az antibiotikum.

2015. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én adtam neki kúpot, utána Nurofent, azon az áll, ha 3 nap múlva nem enyhülnek a tünetek, akkor orvos. nálunk nátha miatt volt 87 hósan. (a Nurofen nem vitte le a lázat, csak a kúp 1 db, de tartósan, ezután Nurofeneztem 3 napig (mert ugye hétvége volt, mint nálunk mindig ha valami baj van..)hétfőn hívtam a dokit, hogy nem okés a kicsi, kedden mentünk és akkortól antibiotikumoztunk
2015. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
*7 hósan
2015. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én tegnap vittem a fiam magas lázzal az orvoshoz. Torokgyulladás. Azt mondta, nagyon nem örül, de erre antibiotikum kell. Én nem értek hozzá, természetesen beadom neki. Mára már csak pici hőemelkedése van, jól eszik, jól alszik, jókedvű. Tegnap ez nem így volt. Csak hat akkor.
2015. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak 38 fokig ment fel a láza.nem bízom ebben az orvosban sok bajt okozott már másoknak páromat is félre diagnosztizálta nem vette észre a tüdőgyulladását
2015. jan. 20. 18:55
 7/20 A kérdező kommentje:
Jah am 10 hónapos
2015. jan. 20. 18:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Vírusra nem kell antibiotikum, 3 napot szoktak várni (addig dolgozik az immunrendszere) ha utána sem javul akkor kell a felül fertőződés elkerülése végett. Szerencsére a mi orvosunk ezzel ért egyet. Én a helyedben várnék. Csillapítsd a lázát, folyadék pótlás és ha esetleg nem javul vagy el kezd csúnyán köhögni akkor vidd vissza. Az én kislányom 1 napig volt lázas (neki is piros volt a torka) és legyőzte az immunrendszere a vírust. Sajnos van olyan orvos aki azonnal antibiotikumot ad és ezzel hátráltatja az immunrendszer normális kialakulását.
2015. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok vele Úgyhogy várok vele.ha rosszabbodik legfeljebb kiváltom.Egyébként nem köhög meg semmi.Meg lehet hogy a fogzás miatt van mert jön az egyik foga.
2015. jan. 20. 19:34
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Elég bátor vagy, hogy felül mered bírálni az orvost. Vagy nevezhetnélek felelőtlennek is.
2015. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!