Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gramm a normális mennyiség?

Hány gramm a normális mennyiség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Átlagban hány grammot eszik egy szopira egy anyatejes kéthetes baba? Az én kislányom rengeteget eszik és mindig éhes, ezért kérdezem, mert ehetvalami más baj van akor nála.Köszönöm!


2010. febr. 19. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi az a rengeteg?Mert az én babám 1 hetesen evett 50-60 ml.

Arra tudok még gondolni,hogy nem e a tejcsiddel van a "gond"?Érted mire akarok kilyukadni?Eszel e rendesen,táplálóan stb.?

2010. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gratula a babádhoz!

Nem tudom hány gramm a normális, én sosem mértem egyik gyerekemnél sem, de túletetni nem lehet őket, ha sokat kér, adj neki sokat. :o)

Ez folyamatosan változni fog. Attól is függ nyilván, hogy milyen gyakran eszik.

Nincs ezzel semmi baj.

2010. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőhöz:

Az anyatej "minősége" miatt nem kell aggódni, ez úgy van "kitalálva", hogy a tej a babának mindig megfelelő minőségű, ha az anya nem táplálkozik megfelelően, akkor max. a mennyisége csökkenhet (és főleg ha nem iszik eleget), különben pedig az anya szervezetétől vonja el a vitaminokat és egyebet, nem a babától!

Persze ezért kell rendesen táplálkozni (ebben igaza van!), hogy az anya is egészséges maradhasson...

2010. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két hetesen eszik 100-110 grammot, 1 napalatt megeszik 700 gramm körül. Két hét alatt nem hogy visszanyerte születési súlyát hanem hízott 110 grammot már, tehát szerintem sokat eszik de mégiséheseste mindig és ránként enne,s tömködi a ki kezét. Mivel ilyen szépen hízik nem hiszem hogy a tejci minőségéel gond lenne, odafigyelek a mefelelő táplálkozásra, vitamint is szedek terhességem eleje óta,és az első kislányomnál soha nem vot gond.Van valami ötletetek miért lehet este mindig éhes?Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 20. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valószínű, hogy éhes, itt utánaolvashatsz:

[link]


A kéztömködés életkori sajátosság, pár hét után már nem csinálják...

2010. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!