Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Januári babát hány hetesen...

Januári babát hány hetesen viszitek ki először levegőre?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár egy hetesen.
2015. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Anno a védőnő azt javasolta, hogy egy hetesen csak nyissuk ki az ablakot 10 percre, és két hetesen vigyük ki először sétálni. (aztán 3 hetesen vittük ki sétálni, mert extrém hideg és hó volt azon a télen).
2015. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

nekem mindegyik gyerekem téli

és 3-5 naposan már sétáltam velük

melegen betakartam és szépen elvoltak akár 30 40 percet is

2-3 hetesen már 1-2 órákat vontunk kint a levegőn :-)


nem tudom van e összefüggés de egyik sem beteges gyerek, nagyon ritkán lesznek azok

2015. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Én ebben az influenzás, bárányhimlőjárványos időben meggondolnám.
2015. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azén babám december végi. Tehát most 3 hetes. Mi múlt héten kezdtünk el levegőzni, tehát 2 hetesen, annyira szép idő volt, hogy mondta a védőnő, hogy egyből ki is rakhatom 10-15 percre, aztán naponta növeltük 5-10 perccel. Hétvégén már boltban is voltunk. Nekünk annyit mondott, hogy mínuszba ne vigyük ki nagyon, meg mikor ilyen esős nagyon párás a levegő. Az meg, hogy influenzás időszak van, az tény, de azért tavaszig csak

nem várhat az ember.

2015. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 naposan, mikor hazajöttünk vele és el kellet vinni a gyerekdokihoz.
2015. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Februári a lányom. Egy hetesen mentünk ki először a teraszra. Másnap is a teraszon voltunk, harmadik napon már a babakocsiba tettem, és mentünk egy kört.

Nekem a nőgyógyász és a védőnő is azt mondta, hogy el kell felejteni az ablaknyitós baromságot. A levegőtől nem lesz baja a gyereknek. Sőt, a nőgyógyászom amikor jött hozzám a szülés utáni napokban, akkor kinyitotta a kórterem ablakát is. Nyilván mert ott nem lehet kimenni a babákkal.

2015. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!