Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedül nevelem 7 és 11 éves...

Egyedül nevelem 7 és 11 éves gyerekeimet. Külföldi munkám lenne, heti egyszeri hazajárással. Sok tartozásom van, ami évekbe telne amit itthon keresek. Többet nem is maradnék 2-3 hónapnál. Gyerekekre a sogorom vigyázna, a hugommal mennénk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit tennétek? belevágnátok?
2012. okt. 11. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs más lehetőség akkor igen. És a sógorod is vállalja, esetleg a nagyszülők (apa?) besegítenek. Heti hazajárással szerintem nem lesz gond. Aztán ha rendeződik ott a helyzet, őket is kivihetnétek.
2012. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem vágj bele, a gyerekek már nem olyan kicsik, és csak pár hónap. a pénz sajnos borzalmasan nagy úr lett :((
2012. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már nem annyira kicsik. A helyedben biztosan belevágnék.
2012. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én a másik partvonalról kiabálok, tuti nem hagynám itt a gyerekeket, inkább a külföldi letelepedést oldanám meg valahogy. Amúgy a sógorodnak van saját gyereke?
2012. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos nagy úr a pénz igen.nagyszülő,apuka nincs segitségnek.csak a sógorom.Nehéz lesz,két nap is hosszú nélkülük.nemhogy egy hét.
2012. okt. 11. 11:25
 6/11 anonim ***** válasza:
SZerintem, ha csak pár hónapra tervezi, akkor nem lehet megoldani a letelepedést gyerekkel. (első vagyok, én is azt írtam, hogy majd menjenek utánad a gyerekek, ha bejön a munka és jobbak kint a lehetőségek, de egyből nem hiszem, hogy meg lehet oldani)
2012. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mondanál valami konkrétabbat, hogy melyik ország és mit dolgoznál?
2012. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a sógoromnak van az előző házasságából 3 gyerek igen.nem akarok letelepedni kinn,csak rendbe akarok jönni anyagilag.tartozások nélkül akarom itthon folytani.
2012. okt. 11. 11:33
 9/11 A kérdező kommentje:
németország,gyár
2012. okt. 11. 11:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Így van a pénz nagy úr, annyira nem picik már a gyerekeid, és ezzel hogy kimész dolgozni, nekik is "segítessz" mivel könnyebb lesz mind a hármatoknak. 2-3 hónapra mennék. :) Sok sikert kedves anyuka!
2012. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!