Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Miért csinálja ezt...

Segítség! Miért csinálja ezt éjszaka?

Figyelt kérdés
6,5 hetes a fiam...kb 3 hete minden éjszaka fent vagyunk. Alig alszom...mert nappal meg a 2 éves lànyomat kell ellàtni. Egy darabig elvan nézelődik aztàn kezdődik a horror! Sír ordít...sehogy nem jó neki...sem ölben sem székben..sehogy..lök el magàtól. Aztàn bealszik a kezemben...leteszem 5 perc és megint előlről kezdjük. Hasfàjàs nem lehet...vagy van ami csak éjszaka jön elő? De adok neki espumizant ..teàt...enni mindent...aztàn reggel 6kor kifàrad és alszik akàr 5 óràt is egyhuzamban. Megy a tv is,h ne a nagy csend legyen a baj...nem tudok mit tenni...kikészülök
2015. jan. 21. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
A tévét lekapcsolnám, a teát kiönteném első körben. Elég neki a tej? Biztos nem hasfájás? Vedd magad mellé az ágyba, hagyd mellen, míg mélyen elalszik.
2015. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tàpszeres...próbàltam azt is,h hagyom ,h rajtam aludjon el és így fekszem le vele...de most akkor is csak max fél óra 10 percet alszik és kezdődik minden előlről. Nappal semmi baj nincs vele..eszik nèzelődik..alszik..egèsz nap nyugi van...aztán jón az èjfèl ès törtènik vmi..amire nem jöttem rà...nem èrtem..pedig hajnalban màr látom,h fàradt
2015. jan. 21. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

AZONNAL KAPCSOLD LE A TÉVÉT A BABA MELLETT!!

Nem tud a mélyalvási fázisba kerülni a háttérzajtól. Éjjel minek szól a tévé, miért ezt szokja meg?????


Teát felejtsd el éjjelre, mert csak felpörgeti, amúgy is minek egy pár hetes babának a tea? Igyon vizet a tápszer mellé.

2015. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a TVvel feleslegesen terheled az idegrendszeret es reszben tulfarad, amiatt nem tud aludni. lampa nem eg remelem...a tea felporget ahogy irja az elozo, es igen, a hasfajas jellemzoen a keso esti, ejfeli orakra a jellemzo. szoval probalj neki legalabb ejjelre olyan kornyezrtet teremteni, amikor pihenni tud. nappal alszik e? mikor mennyit hogyan?
2015. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tv pont hogy baj, nincs csend tőle és nyugalom. Espumizan helyett adhatsz infacolt is, nekünk az jobban bevált. Esetleg az együtt alvás? Na nem mintha együtt alvás párti lennék, de mikor még nagyon pici volt este 11 körül én is magam mellé raktam, így legalább aludtunk.
2015. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jól írják előttem! a tévét kapcsold ki, a teát felejtsd el és kísérletezz a hasfájás elleni szerekkel, mert nem csak egyféle létezik és nem is csak a levegő miatt fájhat a hasa, de az espumisan csak a levegőt hajtja ki, ezzel szemben előfordulhat, hogy a fiadnak az emésztésére kéne rásegíteni. (biogaia, vagy colief...stb.) szóval nem egyszerű, de semmiképp sem jó az irány, amerre haladsz.
2015. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nappal mennyit alszik?4-5 órákat?Annyit ne hagy neki.Sztem össze van zavarodva és kicsúszik az ébrenléte sír mert altatni akarod amikor ő fent lenne még.Egyébként a hasfájás jelentkezhet éjjel is.Nekünk pl hajnalban volt de annak meg van a jele :húzza a lábát, tekereg.Ha masszírozod a pociját akkor javulni fog.
2015. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Összekeveri a nappalt az éjszakával! Napközben ne sötétíts be ha alszik, és lehet egy minimális zaj. Éjjel legyen mindig sötét (a tv-t be ne kapcsold) lámpàt sem kapcsolunk, és csend van. Ha ez rendszeres lesz, akkor segítesz neki megkülönböztetni a kettőt.
2015. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De hogy jutott eszedbe, hogy éjszaka menjen a tv a babád mellett?! És miért gondolod ilyen határozottan, hogy nem hasfájás gyötri? Valóban kísérletezned kellene a különböző hasfájás elleni szerekkel. Mi Infacolt használtunk Biogaiaval kiegészítve. És a fiamat éjjel is gyötörte a hasfájás.
2015. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A tv részben azért megy,h el ne aludjak...iszonyat fàradt vagyok. De megfogadom a tanàcsokat és nem lesz tv. Ha a hasàt masszírozom semmi nem történik..ideged lesz max. Ma egész jó éjszakànk volt..aludni is tudtam...meg ő is:)...

Azért gondolom,h nem a hasa,mert nincsenek ilyen tünetei...van egy lànyom màr és làtom a külömbséget. Lehet egyébként,h túlezettem ...az volt a baj...szopta..szopja az öklét kaja utàn fél 1 óràval..gondoltam nem lakott jól...de most nem adtam neki..csak cumit...úgy làtszik..ez lehet segített

2015. jan. 22. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!