Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha beteg a babátok szoktátok...

Ha beteg a babátok szoktátok fürdetni? A sima esti fürcsire gondolok!

Figyelt kérdés

2 hós a manó és egész nap ment a hasa,meg a doki azt mondta piros a torka!Be van gyulladva!Viszont most este nem tudtam elaltatni mikor úgy döntöttünk h akkor fürcsi hátha az hiányzik neki!Utána negyed óra alatt elaludt!

Nem hittem volna h ennyire hiányzik neki!

Ti ezt hogy oldjátok meg?

és aki tapasztaltabb (sajnos)betegség terén éjjel mire figyeljek nagyon?


2010. febr. 7. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jobban érzi magát utána. Pláne, ha lázas, lejjebb is viszi. Hát, közben lehet, hogy nem annyira élvezi. Legyen sokkal melegebb a szobában, mint szokott.
2010. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyem ma lazas volt(jon a foga)de megfurosztottem langyos vizbe es hatasos volt,de ha meg lenne hulve nem furosztenem,a nagy fiamat se szoktam pedig o elmult tiz eves.
2010. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig minden betegségnél (hálistennek nem sok volt, két lásas állapotú nátha és egy baktériumfertőéses hasmenés egy év alatt) mindig fürdettem. Ilyenkor csak sitty-sutty, igyekeztünk, nem időztünk sokat a vízben. (mármint a gyerek nem időzött ott sokat). Sokkal jobban alszik, szerintem nekik is komfortosabb érzés lefeküdni tisztán, "illatosan".
2010. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elgépeltem (lásas = lázas)
2010. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mgfürdetem, mert hiányzik neki az esti rituáléhoz. Csak nem hagyom pancsikolni.
2010. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!