Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 2 vagy 3 órát...

Miért csak 2 vagy 3 órát rendelnek a gyerekorvosok?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok ezen bukva ,mert ha éppen nem pont abban a 2 órában tudunk elmenni ,nekem pl kocsim sincs hogy bármikor bepattanjak és elmenjünk 3 gyerkőcöm van!
2015. jan. 22. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
És én még azt gondoltam milyen rendszerezett élete lehet a több gyerekeseknek...Egyébként szerintem ez csak kifogás.Mindenki meg tudja oldani azt a pár órás rendelési időt...Itt is 9-11-ig,meg 14-16-ig van a doki.Engem inkább az zavar,hogy tanácsadásra pl nem vihetem egy sima allergiával,a betegek közé kellett már 3x vinnem miatta,így 1,5hónapot beteg is volt a gyerek,mert mindent elkapott a sok göthös többi gyerektől.Ez felháborítóbb szerintem,mint hogy csak pár órát rendel.Ja,nekem sincsen kocsim,sőt nagyon sok embernek nincsen,mégis el tud jutni a dokihoz a gyerekeivel.Láttam én már anyát elöl,hátul 1-1 gyerekkel a kendőben + egyel a babakocsiban...De amúgy meg ilyen esetben talán még a póráz sem rossz megoldás,akármennyire is amúgy én se támogatom,de 3 gyereket nehéz őrizni már útközben egy felnőttnek.Egyébként meg pénzért járnak házhoz a dokik...
2015. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egyébként általában tartanak a héten egy napot, amikor tovább rendelnek, nálatok nincs így?
2015. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2 órát rendel, mert utána megy a magánbetegeihez. Itt viszont az alatt a 2 óra alatt tömve van a rendelő, meg sem lehet mozdulni, annyian vannak. Viszont nálunk van minden délután 4 -től sürgősségi rendelés is, oda is el lehet vinni a gyerekeket. Nálatok nincs?
2015. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Képzeld, nálunk évek óta egyáltalán nincs gyermekorvos. Nagyon sokat kell utazni, ha nem elégszel meg a háziorvosoddal. Nekem 3 gyerekem van, megvagyunk egyébként gyerekorvos nélkül is.
2015. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 1 vagyok. A mi rendelőnkbe hetente 1-szer 30 percet van itt az orvos. És láss csodát, elbirom vinni a gyereket. Egyébként meg milyen válaszokat vártál?
2015. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!