Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen érzékeny a...

Másnak is ilyen érzékeny a babája?

Figyelt kérdés
6 hónapos, de csak velem van el...nem tiltottam soha senkitől, mindenkinek odaadtam aki meg szerette volna fogni, mégis amint kilépek az ajtón és idegennel - nagyszülővel - marad, sír...ha a nagymama puszit akar neki adni sír, ha csak egyáltalán úgy leül mellé játszani hogy én nem vagyok ott, sír (nem csak a nagymamánál, minden más idegennél). Másnak is ilyen volt a 6 hónapos babája? kinövi ugye, nem lesz ilyen mufurc mindig??
2015. jan. 23. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém is ilyen, de ez normális. Szoktasd nagymamához és nem lesz gond később. Mi most találtunk bébicsőszt, úgy számolom, h egyedül majd olyan másfél hónap múlva lesz el vele. Tehát ők az egyik szobában vannak, én pedig dolgozom a másikban. Addig a kicsi nálam van, a néni pedig ott sertepertél körülöttünk.
2015. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
A környezetemben is tapasztaltam ilyeneket pici babáknál. Volt olyan aki kisebbnek bárki kezében lehetett, mosolygott stb majd kb ilyen idős korában már hozzá se lehetett érni még úgy sem hogy az anyukája kezében volt. Ez természetes hogy egy pici baba ennyire ragaszkodik az anyukájához, veled van a legtöbbet nálad érzi magát biztonságban. Ki fogja nőni ne aggódj :)
2015. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Talán szeparációs szorongás is lehet. Igaz az 7-8 hónapos korban van általában.
2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

emlekszem h karacsony elotti napon vendegek voltak. szamara idegenek megis megfoghattak par percre.

aztan masnap leutaztunk videkre de mar a megerkezes utan (tehat még nem érhette az uj hely traumaja) mar sirt a nagyinal akit addig eleg jol viselt.

2015. jan. 23. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
3-asnál a pont. Szeparációs szorongás. A babák többségénél 7-8 hónaoos korban kezdődik, de nem ritka az sem, ha picivel korábban. A kérdező babájánál elkezdődött. Olvass utána, mert ilyenkor nagyon félre lehet csúszni a gyermeknevelésben. Sok szülő ilyenkor erőlteti az önállO játékot, az egyedül eltöltött időt, pedig a babának egyetlwn dologra van szüksége: a szülő jelenlétére és közelségére! Meg kell neki adni ebben az életszakaszban!
2015. jan. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat (csak tudnam ki pontoz le benneteket, szerintem van par nyomorek eletunt marha aki annyira unatkozik otthon hogy szamara teljesen erdektelen kerdeseket es megnyit es lepontozza a hozzaszolokat)
2015. jan. 24. 04:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!