Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rühes a gyermekem?

Rühes a gyermekem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ide valo de legyszi aki tud segitsen mert mar nagyon el vagyok keseredve. 3 honapja kezdodott a sok potty a testen. 2 honapon keresztul szaladgaltam vele nindenhol mast mondtak... hogy izzad a gyerek v h allergia. aztan elvittem a heim palba es ott kozoltek h ruh. kaptunk ra linymentumos szert kenes kremet es elocomot. nagyon marta a szer de csak a naggyat tuntette el. elvittuk maganorvoshoz o irt fel infectoscabot amitol ugy tunt szepen mulik de ket nap utan ujra lett es visszavittuk. egy ketto volt jaratos a tobbi szte scabieses csomo ami majd elmulik es ujra felirta az infectoscab kremet. ket nap mulva tudtuk kenni mert aznap mar nem tudtuk megrendelni mert bezart a gyogyszertar aztan.masnap megrendeltem ami meg egy nap varakozas es addigra meg csinyabb lett neki. mindog higenikusan eltunk /elunk most is mindent ugy csinaltam ahogy mondtak es nem ertem mi ez. nemhogy mulna a kremtol hanem csunyabb. maf megorulok :'( egyre nagyobbak es tele vannak pottyokkel ami gondolom a sok pete. vki segitsen kerem mert mar nem tudom mit tehetnek:(((( kinek mi valt be? koszonom es bocsanat az ekezetert de siettem es telefonrol irok.
2015. jan. 25. 09:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Így nehéz válaszolni, hogy azt írod, minden doki mást mond.

Még olyasmire tudok gondolni, hogy a mosóport és az öblítőt cseréld le. Hátha a ruha miatt van.

A pelenkával fedett és a fedetlen részeken is csúnya a bőre?

Most nem akarom ide tenni a linket, de a google képkeresőjében nézegesd meg a rühesség okozta pöttyöket, valamint az ételallergia miatti bőrelváltozásokat! Hasonlít valamelyikre?


Háziállat van esetleg nálatok, vagy nagyszülőknél?

2015. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
kuldj egy kepet nezzem meg mert nekem sok potty van a hatamon de nem tudom mi az ::) neha viszket is
2015. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha elég meleg van a lakásban, akkor esetleg adj rá egy sima pólócskát, hogy ne fázzon a háta és lehetőség szerint szellőztesd a bőrét.
2015. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ja, 1. voltam, csak megelőztek :)

(#3)

2015. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy rüh??

A férjem volt teli kiütésekkel, őt is kentem ezekkel a kencékkel, volt egy tiszta szoba, ahol a kimosott, vasalt ruháit tároltam. Mert azt olvastam, hogy a rüh 4-5 napig él meg a levetett ruhákban. AMolyan karantén volt.

Nem használt semmi...


És az is fura volt, hogy én nem lettem ilyen, mert állítólag a rüh terjed...


A lényeg, hogy kiderült, a férjem lisztérzékeny.

Ennek van ilyen típusa, amely a bőrön át jelentkezik...

2015. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
[link] nem tudom mennyire latszik de gyullladtnak tunik es van.belole a testen szetszirva kb 6 db meg par pici potty
2015. jan. 25. 09:55
 7/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Sajnos nagyon rossz ez a kép :(

Olyan, mintha egy horzsolás, seb lenne.


Tényleg nehéz így bármit mondani. Mennyi idős a gyereked? Iszik tejet? Liszt? Mogyoró, bogyós gyümölcs, méz?

3 hónapja nem eszik ilyesmikből többet az átlagosnál?


Egyébként még valami eszembe jutott: engem egyszer megcsípett valamilyen bogár. Észre sem vettem, az alkaromon volt egy kis pötty. Napok múlva elkezdett terjedni és féltenyérnyi seb lett belőle. Akaratlanul is hozzáértem, vagy csak a ruhához és saját magamat "fertőztem" így végig! Másik karom és a nyakam is olyan lett. Bőrgyógyász egyből rávágta, hogy bogárcsípés/vagy rovar "nyála" okozta és gyógyszertárban kikevert krémet írt fel. Nem elocomos volt, hanem valami hígabb. Amint elkezdtem használni egy hét alatt rendbe jött.

2015. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5 es fel honapos hozzataplalom mar de fogalmam sincs mitol lehet. de mar megorulok
2015. jan. 25. 10:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Most hülye kérdés? Poloskára nem gondoltatok? Az ételallergiánál piros pöttyök vannak és ekcémás a bőr a hajlatokban,ha nagyon durvul meg néha hasonlít a pattanáshoz is az a féle kiütés
2015. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...Úgy szólt volna az eleje,hogy most van egy hülye kérdésem...
2015. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!